Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Eddig sikerült megúsznod a...

Eddig sikerült megúsznod a koronavírust?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 18:29
A kérdező szavazást indított:
Én megúsztam, és eddig a környezetemben élők is nagyjából
Én megúsztam, de a környezetemben sokan elkapták a vírust
Elkaptam a vírust, de a környezetemben élők eddig egész jól megúszták
Elkaptuk a vírust, én is, és sokan a környezetemben is
93 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudhatom O.O
2021. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Eddig úgy tudom megúsztam. Komolyabb megfázásom se volt, vagy hasonló.
2021. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos nem sikerült megúszni. November elején voltam beteg, decemberben a nővérem is elkapta, jelenleg pedig apukám beteg.
2021. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Metionin ***** válasza:
100%
Nem tudom. Tavaly márciusban volt egy fura, nem megszokott módon zajló rövid nyavalyám, ami lehet hogy az volt. Októberben volt tesztem műtét miatt, az negatív lett de előtte vagy azóta is simán áteshettem rajta tünetmentesen.
2021. febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
46%
En oktober elejen kaptam el, kozel 40 fokos laz egy hetig, eletemben ilyen szarul nem voltam de lass csodat elek :D anyumak ks elkapta utanam es o is kijott belole. Egy sima influenzahoz tudom hasonlitani.. tul van tolva
2021. febr. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Deniel01 válasza:
70%
Volt 1 érdekes megfàzàsom amit egyböl elkaptak a körülöttem lévők de semmi ,63 kolegàm is azt mondta sima megfàzàs késöbb csinàlt tesztet kiderült hogy covid mondom jó jó tudni, Azért azt se felejtsük el hogy 1 influenza ha àtmegy tüdő gyulladásba azis kegyetlen! Csak annak nincs ekkora reklàma
2021. febr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Eddig megúsztam, és a környezetem nagy része is, de néhány fertőzöttet vagy volt fertőzöttet én is ismerek, csak nem sokat.
2021. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Tudtommal nem kaptam el, bár időnként vannak ilyen-olyan tüneteim, amikre rá lehetne fogni, hogy az. Tesztelve egyszer voltam, az negatív lett. Ismerősök között elég sokan elkapták, és az általános véleményekkel szemben, a legtöbben elég komolyan betegek lettek tőle, a fiatalok közül is sokan ágynak estek. Viszont haláleset eddig szerencsére nem történt.
2021. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%
Ez az, amit nem lehet tudni. Az emberek jelentős része valószínűleg úgy kapta el, hogy észre sem vette, hogy fertőzött.
2021. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
73%
Én szerintem elkaptam. 2 osztálytársam pozitív lett, és én is nagyon beteg lettem, utána hetekig nem éreztem szagokat, ízeket.. bár lázam nem volt. Nem voltam teszten, mert amúgyis karanténba tettek.
2021. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!