Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gindoltok az Ázsiában...

Mit gindoltok az Ázsiában szakadtam youtube csatornáról?

Figyelt kérdés
Hitelesnek tartjátok azt az orvost?
2021. febr. 22. 08:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
A legelején hitelesnek tartottam, aztán valami történt és megváltozott a szélirány... Én úgy érzem, megvették. A törölt David Icke-t fikázó videója óta már nem nézem. Csalódtam benne. Szerintem a rendszernek dolgozik már.
2021. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pénz..!
2021. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Én is őt néztem eleinte, de egyre nagyobb ellentmondásai lettek, és kb rizsázott. Alap dolgokra ő sem ad magyarázatot, hogy pl a maszk az minek, ha kb random kapják el az emberek? Az immunrendszerről sem sokat beszél, hogy pl akik rendszeresen szednek gyógyszert valamilyen betegségre, tömnek magukba ész nélkül mindent, azoknak az immunrendszerük is elkényelmesedett. Én sem tartom hitelesnek.
2021. febr. 22. 09:45
 4/27 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ha az ember figyelmes, akkor észreveszi, hogy valami nem kerek. De jól eladja.
2021. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%

Sok tekintetben hiteltelen, ellentmond a tényeknek, és több szánalmas konteót is oszt.

Azokra az "alap dolgok"-ra pedig azért nem ad magyarázatot, mert nincs velük kapcsolatban semmilyen kérdés, már ha az ember nem olyan ostoba, mint pl. te.

A maszk azért kell, mert nagy mértékben csökkenti a fertőzőképességet, stb.

2021. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
32%

Ha valaki nem tudja egy év után, hogy minek a maszk az nézhet bármit...

Az pedig, hogy az immunrendszer "elkényelmesedik" elég furcsa feltevés. Valóban vannak betegségek, amikor tudatosan kell gátolni az immunrendszert pl. szteroidokkal autoimmun betegeknél, vagy szervtranszplantáltaknál, nyilván ilyenkor muszáj. Az pedig, hogy egyéb esetekben miért gátolná egy gyógyszer az immunrendszert elég nehéz elképzelni. Pl. egy vérnyomáscsökkentő, amit tartósan szed valaki miért gátolja az immunrendszert?

Alapvetően az immunerősítésről beszélni is felesleges, hiszen maga a fogalom is értelmezhetetlen.

2021. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ki beszélt a vérnyomáscsökkentökröl stb? Én azokról beszéltem akik ész nélkül mindenre mindenféle vény nélküli dolgokat beszednek. Nem a létfontosságú gyógyszerekről írtam!
2021. febr. 22. 15:01
 8/27 anonim ***** válasza:
40%
Például milyen vény nélküli cucc van, amire igaz ez az állítás?
2021. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
31%

"Az immunrendszerről sem sokat beszél, hogy pl akik rendszeresen szednek gyógyszert valamilyen betegségre, tömnek magukba ész nélkül mindent, azoknak az immunrendszerük is elkényelmesedett."

Arról ne is beszéljünk, hogy mit jelent az immunrendszer elkényelmesedése mert értelmezhetetlen fogalom, de ebben a pár sorban én nem látom, hogy kivételt képeznének a vérnyomáscsökkentők a leírtak alapján.

2021. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
8-sa pl fájdalomcsillapítok ész nélküli szedése. Nézt utana hogy a vény nélküli gyógyszerek mit okoznak. Most vagy kötekedtek vagy nem értitek. Nem azokról a gyógyszerekről van szó, amiket a krónikus betegek szednek minden nap, hanem azokról amiket vény nélkül lehet kapni. Valaki pl állandóan fájdalomcsillapítot szed a legkisebb fajdalomra is megszokásból, annak bizony a szervezete, az immunrendszere elkényelmesedik.
2021. febr. 22. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!