Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most mit csináljunk házi...

Most mit csináljunk házi orvosunk nagyon nem ajánlja a kínai vakcinát de most ez van azt mondta?

Figyelt kérdés
Hívott a házi orvos hogy kínaival lehetne oltatni 71 éves apukámat, de szerinte ezt még senkinek nem szabadna beadatnia magának ugyanis az oltás ha beadatjuk az 100 százalékban de a fertőzés pedig nem ha vigyázunk..
2021. febr. 24. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"ugyanis az oltás ha beadatjuk az 100 százalékban de a fertőzés pedig nem ha vigyázunk" - csak szólok, hogy ez a mondatrész értelmetlen.

Amúgy Apádnak kell eldöntenie. Felnőtt, feltehetően nem demens, és az ő életéről van szó.

(Magánvéleményem az, hogy nekem nem kellene, és az apámnak sem adatnám be.)

2021. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%

Oltassátok be mindannyian magatokat, kell a hely a többi embernek a Földön.:)

Mi semmivel nem oltatjuk be magunkat, mi vagyunk a " többi ember". A válasz szemétségnek tűnhet, pedig nem az, csupán realitás.

2021. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: mármint a kínai nem kellene, nem vagyok oltásellenes! Akár rólam, akár egy szerettemről legyen szó, az amerikaiakat és az AstraZenecát adatnám be. Ha lesz Johnson and Johnsont, azt csak akkor, ha az adminisztratív pipa a cél, nem a védekezés.
2021. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!