Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lélegeztetőgépre kerülést...

Lélegeztetőgépre kerülést hogyan tilthatom meg ha koronás vagyok?

Figyelt kérdés
Akkor hagyjanak meghalni... nem akarok szenvedni heteken át a lélegeztetőn..
2021. febr. 27. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Megmondod nekik és kész. Nekem 2 közeli ismerősök volt lélegeztetőn. Az egyik lekerült róla. A másik viszont már nem...

Szíved joga azt kérni amit akarsz

2021. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
A lélegeztetőgépről még meg lehet gyógyulni. Az viszont biztos meghal, akinek kéne, de elutasítja.
2021. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Tudtommal a lélegeztetőn altatni szokták az embert (javítsatok ki, ha rosszul tudom), tehát nem igazán szenvednél rajta.
2021. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban altatják az embert míg lélegeztetőn van, de utána mikor leszednek nem éppen kellemes napok jönnek, ráadásnak vagy felkelsz vagy nem, bónuszban utána vagy zöldség leszel vagy nem...
2021. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6%
Ha olyan pontra kerülsz akkor feltesznek rá, mert orvosi eskü köti őket, de akkor már késő ...
2021. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!