Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehetek, ha fáj az orrom...

Mit tehetek, ha fáj az orrom és a fejem a maszktól?

Figyelt kérdés

Amúgy is nehezen kapok levegőt, de ha felteszem a maszkot, akkor ez különösen előjön. Ráadásul kb. 5 perc után elkezd megjelenni egy csípős-maró érzés az orrom felső-belső felében, és kb. 10 perc után már a fejem is el kezd fájni. Szerencsére a munkahelyen nálunk nem kell hordani, de a tömegközlekedésen nagyon nehéz így. Próbálok minnél vékonyabb anyagúakat használni, azzal nyerek egy kis időt, de sajnos mindegyikkel ez van.

Van valami ötlet, hogy mit tudnék tenni, amíg kötelező hordani?



2021. márc. 2. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszertárban vettem olyat, aminek ilyen hosszúkásabb anyaga van, nem az a klasszik maszk-forma. Oldalt remekül jár benne a levegő, így jól bírom :)
2021. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden fajta maszkkal ezt tapasztalod?
2021. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Allergia is lehet, mondjuk a mosószer re amivel mosod.
2021. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak az orvosi maszkot bírom, számomra az a legszellősebb,amíg vásárolok abban kibírom, de utcán nem bírom felhúzni az orromra, mert akkor én sem kapok levegőt rendesen. Lehet ha nem lesz ilyen száraz a levegő a lakásban a fűtés miatt, akkor az orrunk sem fog annyira kiszáradni.
2021. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2: Sajnos mindegyikkel.

A legrosszabb az anyagmaszk, azt kerülöm is, így a mosószer allergiát kizárnám.

2021. márc. 2. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!