Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki regisztrált az oltásra és...

Aki regisztrált az oltásra és már meg is kapta, azt hogyan értesítették, hogy mikor és hova kell mennie?

Figyelt kérdés
Ha a neten regisztrált, akkor e-mailben jött az időpont? Nem nagyon hinném, hogy a háziorvosom tudja a telefonszámomat, nem is vagyok telefonközelben nap közben, mert dolgozom, és egyébként sem emlékszem rá, hogy a netes regisztrációkor egyáltalán meg kellett-e adni telefonszámot... Szóval mire számíthatok?

2021. márc. 3. 22:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szerintem elég lenne azokat felhívogatni (ami ezerszer hosszabb ideig tart, mint egy e-mail elküldése egyszerre sok címre), akik az e-mailre nem reagálnak.
2021. márc. 4. 18:34
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnák a telefonszámodat? Regisztrációkor meg kellett hogy adjad!
2021. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De olyat adtam meg, amire nem lehet sms-t küldeni, mert nem tudtam, hogy minek kell megadni a telefonszámot, ha egyszer úgyis ott az e-mail címem, szó se volt róla, hogy sms-ben jön majd az értesítés. Ha tudtam volna, akkor nyilván mobilszámot adtam volna meg. Mellesleg olyan vonalas telefon, hogy ki se jelzi, hogy volt-e nem fogadott hívásom, úgyhogy elég esélytelen, hogy utoljérjenek, ha csak sms-sel próbálkoznak, pedig most, hogy leáll az ország, elég sokat leszek otthon, tehát ha telefonálnának, az úgy még működhetne is. Nem csak az én érdekem, hogy utolérjenek (engem és a többi olyan embert, aki nem sms-képes telefonszámot adott meg), hanem mindenkié. Legalább kérhettek volna kimondottan mobilszámot, de nem...
2021. márc. 5. 17:10
 14/18 anonim ***** válasza:
58%
Előző vagyok. Már ne haragudj, de esetleg azért szoktak telefonszámot elkérni hogy el bírjanak érni rajta nem gondolod?
2021. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan, mintha a kerdezo direkt bonyolitana az eletet azzal a hulye vezetekes telefonnal, ami egyebkent mar a 75 eves nagymamamnak sincs 10 eve, merthogy mobilja van 🤣

Egyebkent biztosan tudod jelezni valahol, hogy szeretned megvaltoztatni a szamod, aztan kesz. Ha hivtak a mobilon, de te nem lattad, akkor szepen visszahivod oket kesobb. Nem egy agysebeszet.

2021. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"Ha hivtak a mobilon, de te nem lattad, akkor szepen visszahivod oket kesobb. Nem egy agysebeszet."

Hogy hívtak volna mobilon, ha vonalasat adtam meg?

És hogy hívom vissza őket, ha az a telefon nem jelzi ki, hogy egyáltalán keresett valaki, azt meg, hogy milyen számról, végképp nem, ráadásul az is lehet, hogy titkosított számról hívnak, tehát ha ki is írná, csak annyit írna ki, hogy "ismeretlen szám"?... Agysebész...


Közben egyébként kiderült, ha valakit érdekel:

[link]

2021. márc. 6. 19:09
 17/18 anonim ***** válasza:
Leirtam: biztosan meg lehet valtoztatni a telefonszamot, csak ki kene deriteni hogy :))) Szovegertes, de mindegy.
2021. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az lett volna hasznos, ha megadod, hogy hol lehet megváltoztatni a megadott számot. De egyébként még akkor is ott van az a variáció, hogy ismeretlen számról hívnak, tehát nem lehet visszahívni őket...
2021. márc. 6. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!