Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Köldökpiercingtől vadhús?

Köldökpiercingtől vadhús?

Figyelt kérdés
Fél éve van köldökpiercingem, eddig semmi probléma nem volt vele (néha belekaptam-piros volt), de múlthéten kicseréltem a pc-t (orvosi fémre, ezelőtt is ilyen anyagú volt benne) és ma vettem észre, hogy egy kis gumó szerű keletkezett az alsó részen, ami vérzett picit, de egyáltalán nem fáj, de nem tudom mi lehet.. Vadhús esetleg? kivettem már a pc-t, és be is varasodott utána rögtön. Mit csináljak, hogy elmúljon? Lehetséges, hogy ott fog maradni?

2021. márc. 7. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Tegnap még a köldöködön volt. Levándorolt?


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

2021. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem...
2021. márc. 7. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kivetted, valószínűleg már nem fogod tudni visszatenni, vagy csak ha még nagyobb kárt okozol. Fertőtlenítsd naponta többször, amíg el nem múlik. Ha rendesen kezeled, nem fog ott maradni. Ha szeretnéd újra szúratni, akkor a gyógyulás után még várj legalább néhány hetet.
2021. márc. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!