Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gáz, hogy jobban hiszek a...

Gáz, hogy jobban hiszek a vektor alapú vakcinákban, mint az MRNS alapúban?

Figyelt kérdés
Én nem rettegek az orosz és kínai vakcinától, mert egy bevált, régi technológiai a vírus több fehérjéjével. Ellenben a másik kettő, ha jól tudom, csak egy fehérje. Mutánsok ellen nem valószínű, hogy megvéd és most alkalmazzák először embereken. Más mit gondol a témáról? Köszönöm a válaszokat

2021. márc. 12. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Én megvárom a mátrix alapút.
2021. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem gáz, azt adsz be magadnak, amit akarsz, kit érdekel
2021. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Erre majd par ev mulva kapsz rendes valaszt. Most meg szerintem senki sem tud jo valaszt mondani erre. Szemely szerint en is inkabb az inaktivalt virusos oltasra teszem a voksot. De hogy vegul mi lesz a tuti az csak sokara derul ki.
2021. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andizsuzsi ***** válasza:
83%
Nem gáz, csak nem pontosak az infóid. A kínai nem vektoros, az Astra Zeneca és a Sputnik az, a kínai inaktivált vírust tartalmaz.
2021. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Sok a bizonytalanság, ezért felértékelődik, hogy az ember az ösztönére hallgasson.
2021. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Hit ellen nincs mit tenni, az nem racionális alapra épül.
2021. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4. Igen, de az is hagyományos technológia, a kínai. Az orosz és az astrazeneca vektoros, de az astrazenecaról semmi jót nem hallottam, mert majom adenot használtak benne és sok a mellékhatása. Úgy tudom, hogy sok helyen le is állították az azzal való oltást. És innentől marad az orosz vagy a kínai. Az mrns számomra kísérleti vakcina. Mert most használják először embereken. Ez utóbbiakkal kapcsolatban amerikai portálokon azt olvastam, hogy blokkolja a rákos megbetegedésekkel szembeni ellenálló képességet.
2021. márc. 12. 12:52
 8/12 A kérdező kommentje:
Bár annyi info van a neten, hogy ki tudja, mi az igaz.
2021. márc. 12. 12:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Astraról olvastam eddig rosszakat. A többiről nem igazán. A kínai nekem is a legszimpibb.
2021. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiket sem akarom, de ha muszáj lesz, akkor én is a kínait választanám, mert bár abban sem tudom, hogy milyen rákkeltő szemét van, de a többinél tényleg nem tudni, hogy hosszú távon milyen hatást vált ki, márpedig az orvosok jelenlegi DNS ismeretének szintjén a szervezet saját immunrendszerébe belepiszkálni felettébb kockázatos.
2021. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!