Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Engem miért nem talál meg ez...

Engem miért nem talál meg ez a nyavalyás COVID-19?

Figyelt kérdés

Utoljára évekkel ezelőtt voltam igazán beteg.

Mióta van ez a járvány helyzet azóta meg nem tudom mondani, hányszor nyaltam meg a kezemet, piszkáltam a szememet néha, meg úgy csak a maszkot használtam rendszerűen amúgy nem direkt hanem mert állandóan kiszáradnak az ujjaim és berögzült, hogy megnyalom őket, hogy ne legyen száraz..

Hogy lehet, hogy engem nem talál meg ez a vírus?

Öngyilkos nem akarok lenni, ezért várom a természetes halált vagy a tragédia általit de rajtam semmi nem fog meg még egy ilyen nagy mértékű globális halálos járvány sem.

Mostanában épp, hogy tüsszentettem néha, meg érzem a slejm is akadozik néha a torkomon, de más tünet semmi nincs, mindig szinte 36 a lázam.

Ennyire kifogástalan az immunrendszerem vagy mi, hogy nem visz el a vírus?

Amúgy is ha elkapnám komolyan akkor mennyi esély van arra, hogy belehaljak ha nincs épp semmi egyéb alap betegségem?



2021. márc. 13. 05:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Engem sem talált még meg, sőt az ismerőseimet sem.Mondjuk én nem is érek rá ilyenekkel foglalkozni, kisebb gondom is nagyobb ennél a baromságnál.
2021. márc. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 molnarmarcell21 ***** válasza:
65%

Valószínűleg már megtalált, csak megúsztad enyhe vagy tünetek nélkül.

De sok betegségbe bele lehet még halni. Próbálj pl. sok alkoholt inni és zsíros ételeket enni kidurranásig, vagy keress kifejezetten HIV-fertőzötteket szexhez.


'-_-

2021. márc. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt még megtalálhat, másrészt meg jó az immunrendszered, és nem stresszelsz rá. Ez is biztos számít valamit.

Hogy mennyi az esélye hogy komoly bajod legyen? Nem tudom. Viszonylag kicsi, de aki fiatal erős, és soha nem betegeskedik és mégis ne adj Isten belehal, azt ez a statisztika nem fogja vigasztalni. Az egészségromlás tud egészen elképesztő meglepetéseket produkálni.

2021. márc. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Mert a hülyéknek mindig szerencséjük van.
2021. márc. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Nincs mindig szerencsénk😄

Én egy kimondottan szerencsétlen hülye vagyok!

Bár a covid engem is elkerült még eddig.

2021. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Mert mindig csak a jok mennek el elobb.

Te meg itt fogyasztod nekem az oxigent felslegesen.

Csak be szaporodj!

2021. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
84%

Mi vezetett odáig, hogy meghalni vágysz? Feltéve, ha igaz a fórumod, nem pedig fake.

Nem kívánok neked semmi rosszat, de azért elgondolkodtató, hogy míg én fiatalon élni vágyom, pedig most vizsgálnak súlyos betegségre....szóval te pedig meghalni vágysz.

Cserélünk?!

2021. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7.milyen fórum? :D

ez mióta fórum??

kérdésnek hívják :D

amúgy nem fake semmi olyat nem írtam ami hihetetlen..

tényleg kívánom a halált de nem öngyilkos módon.

nincs semmi boldogság az életemben csak a rosszatt kapom...

2021. márc. 13. 17:25
 9/17 anonim válasza:
82%

Fórum vagy sem, nem ez a lényeg. Legalábbis, ha a halál foglalkoztatna, nem érdekelne, hogy fórumnak nevezik-e a kérdésemet vagy sem. Te tudod mit szeretnél, mondom, szívesen cserélek veled!

Én leszek az, akit minden betegség elkerül, te meg megkapod az én súlyos betegségemet. Meg az agyvíz mintavételemet meg a mini stroke-omat meg az SM gyanúmat....


Komolyan nem értem, mi ez már, hogy mindenki vágyik a halálra...nemhogy örülnétek, hogy jól vagytok és élhettek!

2021. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8.érdekel basszu mert nem fórum ez csak hogy tudd :D..

ezen fennakadni...örülni?

minek?

örülök hogy te boldog vagy de ne erőltesd ezt ennyire...nem váltaszt meg vele

2021. márc. 13. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!