Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt már olyan ismerősötök...

Volt már olyan ismerősötök vagy családtagotok aki elkapta a koronavírust és látszottak rajta a tünetek?

Figyelt kérdés
Hogy vészeltétek át és hogy kezdődtek nála a tünetek?

2021. márc. 13. 05:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is elkaptam, nem köhögtem, nem volt lázam,viszont iszonyúan ment a hasam,és fájt. Enni alig birtam, mert elvesztettem az izlelésem és a szaglásom,ilyen kénes büdös illatot éreztem mindig,a másik látványos dolog a haj hullás. Olyan hajam volt mint az oroszlán sörénye, most viszont alig van hajam. 😥Rendesen látszik a fejbőröm, a hajam fele kihullott, csomókban jön ha fésülködök vagy beletúrok a hajamba.Most, ma visszatért a gyilkos hasmenés és hasfájás.Én már nemtudom mi lesz, megint elkaptam volna vagy ez uto hatás,de kivagyok,pedig erős 30 éves nő vagyok.
2021. márc. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

1 igazolt covidos volt. A családot nem tesztelték.

1 nap láz, torokfájás, fejfájás.

2 nap láz már nem, torokfájás igen, fejfájás már nem.

3 nap enyhe torok kaparás, egyéb nem.

A covidos kezelése: 1db algopyrin(összesen), mikor láza volt, utána semmi.

A családban másnak láza nem volt, csak torokfájás, érdekes módon féloldalas, szaglás anomáliák voltak, egyéb nem.

A covidos a tünetek megjelenése előtti 2 napban, a tágabb családdal is összejött, mert szülinapok voltak, ez kb 40 ember még. Senki nem lett beteg szerencsére. Azóta se. Teszt készült, pozitív lett az illető, 10 nap karantén.

2021. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 laciku 02 ***** válasza:
100%
7-es tényleg hülye vagy.
2021. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálam 7 nap szag és ízvesztés volt, torokkaparással. Kellemetlen, rossz közérzet, de kibírható volt. Apám tüdőgyulladás szerű szövődménnyel feküdt egy hétig, antibiotikum, alig kapott levegőt. A családban volt olyan is, akit nem viselt meg, csak a szagokat és az ízeket nem érezte egy ideig. Mindenkinél más a lefolyása.
2021. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!