Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid antigén/ Pcr teszt ?

Covid antigén/ Pcr teszt ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csatoltam kérdőívet, kérlek szanjatok rá 1 percet. :)

#teszt #Covid-19 #Antigén gyors teszt
2021. márc. 14. 13:10
A kérdező szavazást indított:
Antigén negatív, pcr pozitív
Antigén pozitív, pcr nem csináltak
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Nekem első volt. De a PCR is egy kamu. Elmondom miért. Engem 3szor teszteltek. Egyszer amikor beteg voltam meg kétszer hogy a munkába visszatérhessek. A három esetnél mindhárom alkalommal másképp vették le a tesztet. Felhívtam a járványügyi hatóságot, ahol az illetékes kollégával beszéltem és kértem tőle, hogy ismertesse a helyes protokollt, hogy kell levenni a PCR tesztet. Azt mondta erre nincs konkrét protokoll a youtubeon van fent videó. Ebből fakadóan a PCR teszt is kamu. Gazdasági oka van sok szempontból annak, hogy ki lesz pozitív és ki negatív. A KSH adatai segítenek ebben. Ugyebár sokaknak van bankszámlája. Onnantól nyitott könyv vagy! Tudják mennyit keresel. Ha a KSH kimutatása szerint átlag felett keresel értelemszerűen pozitív leszel, ha meg alatta negatív. Számtalan példát láttam erre a munkahelyemen.
2021. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

1

XD

2021. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1

Nettó 230-at keresek, ez nem átlag feletti. Pozitív PCR tesztem lett legelső alkalommal

2021. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem decemberben negatív gyorsteszt után negatív PCR.

Januárban két negatív gyorsteszt, PCR nem volt.

Februárban negatív gyorsteszt után negatív PCR. Kontaktként rá négy napra negatív gyorsteszt, PCR nem volt. Pár nap múlva jelentkeztek tünetek, akkor gyorsteszt pozitív, PCR nem volt.

Rá 11 napra gyorsteszt negatív, a PCR eredményét még várom.

2021. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyesen lévő húgomnak aztán tuti, hogy átlag feletti a keresete.... Meg a gyerekeknek is...

Ilyen hülyeséget 1-es.

2021. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség és nem azt írtam, hogy minden esetben, hanem sok esetben. Tanuljunk meg olvasni a sorok között és leginkább gyakoroljátok az értő olvasást! Higgyétek el, utána sokkal jobb lesz!
2021. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!