Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezekkel a tünetekkel hívni...

Ezekkel a tünetekkel hívni kéne a mentőt vagy túlaggódom?

Figyelt kérdés

A háziorvosomat nem bírom elérni egyelőre. Napok óta nagyon rosszul vagyok, tegnap csináltattam egy pcr tesztet, pozitív lett covidra.

Gyengeség, izomfájdalom, torokfájás, csúnya hurutos köhögés. Ha pár percig beszélek vagy mozgok (2-3 p), jön a nehézlégzés, szúró mellkasi fájdalom. A mellkasomra nehezedő nyomás és fájdalom több óra fekvés után enyhül, a köhögés és a nehézlégzés pár perc alatt megszűnik. Mikor már jobban érezném magam, kezdődik elölről.

Lázam nincs.



2021. márc. 16. 19:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük minél előbb jobban leszel. Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2021. márc. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És milyen kezelést és gyógyszert kapsz ha szabad érdeklődni?
2021. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Favipiravir, aspirin protect, lándzsás útifű szirup+ fájdalomcsillapító.
2021. márc. 19. 16:58
 14/19 anonim ***** válasza:

Jobbulást!

Az Aspirin protectbol én is szedek haziorvos javaslatára, de csak 3 napot ajánlott

A Favipiravirra azt mondják nagyon tönkreteszi a májat, nem veszélytelen. A kezelés után ajánlott egy majregeneráló kúra.

Remélem jobban vagy!

2021. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokkal jobban vagyok szerencsére.
2021. márc. 22. 18:09
 16/19 anonim válasza:
45%

Szia! utolag is valaszolok:


sok gyumolcs, c vitamin, d vitamin, minden amibe van barmennyi vitamin is. ezek is segithetnek. Kosd le magad a kedvenc hobbiddal, nezz sorotokat ha az idod engedi, megy vele az ido :)

2021. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Túlélted?
2021. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Túléltem. Bár azóta is szúrkál néha a tüdőm, de semmi más nem maradt hátra szerencsére.
2021. okt. 31. 14:02
 19/19 anonim ***** válasza:
Ennek örülünk, jó egészséget! :)
2021. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!