Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik vakcinában bíztok a...

Melyik vakcinában bíztok a legjobban?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 19:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
37%
Amelyiket nem adják be.
2021. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%
1., on point!:)
2021. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
Én mindegyikben megbízok. A Pfizert kaptam, benne bíznak a legjobban úgy nagy általánosságban. De bármelyiket beadatnám. A legjobb oltás, az amit leghamarabb megkaphatsz. Ha a média nem csak pánikot keltene, hanem a tömegek korrekt tájékoztatása lenne a célja, akkor nem itt tartanánk, mint amit az első két hozzászóló is tükröz.
2021. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én egyedül a Pfizert kérem majd ha lehet, vagy semmit. Kínában meg az oroszokban nem bízok, nem a média, hanem a saját hozzáállásuk miatt.
2021. márc. 18. 19:30
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj ezekkel az oltásokkal, hogy nem jár hozzájuk digitális statisztika karkötő. Márpedig úgy semmit nem érnek.
2021. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%
Igazából nem véletlenül Kínában gyártanak mindent, mert sehol nincs olyan gyártási technológia. Az influenza oltás is kínai egyébként, csak eddig az senkit nem érdekelt, hogy milyen cég csinálja. Plusz az orvostudomány területén sem elhanyagolhatóak sem az oroszok, sem a kínaiak. Politikailag és anyagilag sem éri meg senkinek, hogy rossz vakcinát csináljon. De már annak is örülök, hogy legalább az egyiket kérnéd.
2021. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
19%
Sikerült a legbizonytalanabbat választanod :) Gratulálok, de legalább lehetsz kísérleti nyúl.
2021. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39%
Nem bízok egyikben se, nem is szeretnék, de ha muszáj lenne választani, a kínait vagy az oroszt kérném, mert tudtommal ezek hagyományos módon készülnek, elölt vírust tartalmaznak. A Pfizer és társai pedig a test sejtjeit programozzák át, ami nekem egyenes útnak tűnik lehetséges autoimmun reakciók kiváltására ki tudja mennyi idővel az oltás beadása után.
2021. márc. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
61%
Amelyiket a párnába adja az orvos
2021. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%
Amelyiket nyáron elfogadják a magyar-horvát határon oda és vissza. Tesztek árából inkább ennék valami jót a tengerparton.
2021. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!