Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID ellenanyag MIRE ELÉG?

COVID ellenanyag MIRE ELÉG?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Voltam COVID ellenanyag vérteszten (szerológia). Megkaptam az eredményt, ám sajnos semmi szöveges magyarázatot nem kaptam hozzá. Valaki tudna segíteni esetleg? Pozitív az ellenanyag, tehát van valamilyen szintű védettségem, az érdekelne, hogy mennyire erős. Novemberben voltam covidos egyébként. Előre is nagyon szépen köszönöm!

Az eredményem a következő:

SARS COV 2 NC össz IG 51,45

SARS COV 2 S össz IG >250 U/ml

Ez a védettség vajon mire elég? Gondolom elkaphatom, de legalább a súlyos lefolyástól megvéd? Nagyon köszönöm előre is!



2021. márc. 18. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

26000?

Az oszt igen. :D

Gratulalok

2021. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem jelenleg 102, családtagnak 7600. Mindketten egyszerre betegedtünk meg december végén enyhe tünetekkel.
2021. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez verseny?

A legjobb érték a 0, csak szólok.

2021. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megírnád, hogy pontosan mi volt a teszt/vizsgálat neve, amit végeztettél, ami két értéket is kimutatott?
2021. máj. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!