Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid ellenanyag szint?

Covid ellenanyag szint?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma voltam COVID ellenanyag vérteszten (szerológia). Megkaptam az eredmenyt, ám sajnos semmi szöveges magyarázatot nem kaptam hozzá. Valaki tudna segíteni esetleg? Pozitív az ellenanyag, tehát van valamilyen szintű vedettsegem, az érdekelne, hogy mennyire erős. Novemberben voltam covidos egyébként. Előre is nagyon szépen köszönöm!

Az eredményem a következő

SARS COV 2 NC össz IG 51,45

SARS COV 2 S össz IG >250 U/ml



2021. márc. 12. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Feleslegesen mentél el mivel nincs Covid
2021. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Ezek szerint csak kvalitatív vizsgálat történt (van-nincs ellenanyag), kvantitatív nem.
2021. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De, kvantitatív is történt, ott van az eredményem. Csak nehéz laikusként értelmezni.
2021. márc. 12. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Ők sem tudják. Ennek megfelelően 4 hónapot adnak a 10-re, meg a 2000-re is. Logikus...
2021. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Az oltás reklámozás a cél, nyilván azt hozzák ki a tesztből, hogy nincs ellenanyag.
2021. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!