Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az orvosi kamara javaslata...

Az orvosi kamara javaslata nekem részben szimpatikus, bevezetik szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


"korlátozzák az üzletekben egyidejűleg tartózkodó vásárlók számát, tiltsák meg közterületen a három főnél nagyobb beszélgető csoportok kialakulását, rendeljék el a plázák, bevásárlóközpontok bezárását."


Három főnél nagyobb beszélgető csoportokat már kb november óta széjjel kellett volna bírságolni, viszont a boltok zsúfoltságát úgy lehet csökkenteni ha tovább vannak nyitva, és nem úgy hogy legyengült immunrendszerű emberek órákat várnak a bolt előtt a szélben. Nyilván a jelenlegi formájában full káros kijárási korlátozás végre valahára kitolódna.

Egyszerre max 2 fő mehessen boltba és a plázákba is. Szerintem nem lehet bezárni a plázákat mert ott is van élelmiszerbolt, illatszerbolt, gyógyszertár, de amelyikben nincs az szerintem eleve zárva van.



2021. márc. 24. 11:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ha elég nagy a büntetés akkor azért az utcai csoportosulást sem kockáztatnák be az emberek. Az kifogás hogy nem lehet ellenőrizni, persze hogy mindet nem lehet de senki sem akar az a néhány szerencsétlen lenni akiket ellenőriztek.
2021. márc. 24. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!