Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más is van még, aki sosem...

Más is van még, aki sosem hord maszkot?

Figyelt kérdés

Én nem óhajtok védekezni, mivel nem érzem magam veszélyeztetettnek. Évek óta gyakorlatilag senkivel sem beszélek a közvetlen családomon kívül így nem tudok megfertőződni, ezáltal én sem fertőzhetek meg senkit, ezért sem az utcán, sem a tömegközlekedésen nem hordom, tul.képpen ugyanúgy járok mindenhová mint eddig, így sokkal szabadabbnak érzem magam, hogy nem tudta rámerőltetni ezt a társadalom. Az igaz, hogy boltba, postára vagy egyéb hivatalos helyre nem kell menjek, mert még a szüleimnél lakom. Ezeken a helyeken lehet hogy nem lehetne megoldani így a dolgot, de ezt nem is akarom kipróbálni, csupán heccelésből nem lenne semmi értelme...

Nekem is vannak egyébként félelmeim, sőt elég sokféle mivel kényszeres vagyok, de ezek a saját személyiségemből erednek ezért elfogadom őket, megtanultam velük együttélni. Az ilyen vírusmizéria viszont nem jellemző rám, ebben nem akarok részt venni, pláne így, hogy ilyen erőszakosan próbálná a társadalom meg a politika na és persze a kedves tudós nénik és bácsik belém ültetni ezt a számomra új típusú félelmet és szorongást... Na köszönöm, ebből nem kérek. Ezekből már úgyis tele a padlás. Nem kívánom a saját egyéni félelmeimet még külsőleg más idegenek által belémültetett félelmekkel megfejelni. Majd én eldöntöm, hogy mitől "akarok" vagy "kell" félnem.

Ti mit gondoltok erről?



2021. márc. 26. 04:39
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
81%
hát akkor ennyi eszed van kit érdekelsz
2021. márc. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
79%

Utcán hordok maszkot.

Tömegközin már 2019 decembere óta hordok maszkot.

Bringán nem hordok maszkot.

Ha futni megyek a város szélén lévő zöldbe, nem hordok maszkot.

Ha jön a postás, futár, felveszem a maszkot, úgy megyek elé.

Boltokban mindenképpen hordok maszkot. Szerencsére lidliben van biztonsági őr, be sem enged maszk nélkül.



De. Vannak fogyatékosok, akiknek nem kell maszk. Pl downosoknak, és emberszabású majmoknak, mint a kérdező.

2021. márc. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
79%
És most olyan kva okosnak képzeled magadat? Mert te eldöntötted?
2021. márc. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
83%

Tipikus, dugjuk homokba a fejünket.

Amikor véget ért a buli, szóljatok majd. Ugye kérdező így van?


Csak közbe az, hogy te nyugtatod magad azzal, hogy rád nem veszélyes, családtagjaidra sem ez nincs így.

A másik dolog. A kórházak nagyon nem úgy működnek, mint korábban.

Bármi más betegsége, vagy hirtelen baj esetén nem kell csodálkozni, ha nem, vagy késve kapsz valamilyen ellátást.

Nem csak a covid van, minden egyéb más betegséggel kórházba lehet kerülni.

2021. márc. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
37%
Hihetetlen mennyire megosztja a társadalmat ez a maszk meg oltás dolog.Leírja a kérdező a saját véleményét,erre nekiugranak.Pedig nem bántott senkit.
2021. márc. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
73%

Te, még ott tartasz, hogy ez színház ugye?

A beteg hobbiból megy be a kórházba, unalomból meg a lélegeztetőgépre?


Nyilván minden országban így van, közösen megegyeztek, hogy csináljuk így.

2021. márc. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
87%

5ös.

Nem bántott senkit, de ne ossza az észt itt azoknak, akik voltak már fertőzöttek.

Szüleim 2 hétig folyamatosan feküdtek, éppen elkerülték a kórházat.

Az, hogy a kérdezőnek eddig szerencséje volt, hogy nem kapta el, vagy nem lett tünete, ha el is kapta, ez nem rajta, vagy a nagyon okos elmèletén múlt.

2021. márc. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
52%

Az összes vírustagadónak egy hónapos szenvedést!

Ágyba fekve, gyengén.



Durván hangzik ugye?

Nem, ez csak annyi amit én átéltem. Jusson másnak is ugyanez!

2021. márc. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim válasza:
78%
Tömegközlekedésen megfertőződhetsz. Ne csak magaddal törődj, Te is fertőzhetsz! VEGYÉL FEL MASZKOT!
2021. márc. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező: helytelen, hogy a védekezési szabályokat semmibe veszed.

Kinek gondolod magad, hogy rád nem vonatkoznak a szabályok?

A vírust tünetmentesen is lehet hordozni, anélkül fertőzhetsz másokat, hogy tudnál róla.

[link]

2021. márc. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!