Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vonat wc-ülőkéről fertőzés?

Vonat wc-ülőkéről fertőzés?

Figyelt kérdés

Fertőzést el lehet onnan kapni? Ráültem ma vonaton az ülőkére nagydolognál, nem tettem semmi papírt az ülőkére.


24/n



2021. márc. 27. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen ismeretlen wc-ülőkéről lehet fertőzést elkapni. Ismerősömnek egyetemi wc-n sikerült. Vonaton gondolom nagyobb a fertőzés veszély, de lehet nem kaptál el semmit.


De miért nem raktál papír fészket?

2021. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kilincsről is ugyanúgy elkapod a fertőzést, sokszor még nagyobb eséllyel.
2021. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Tudja a Mari Néni....

Én egyszer kockáztattam be 40 év alatt, de szerencsére semmit nem kaptam el. eméljük. te sem fogsz.

2021. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontozzatok le, de ha szemre nem gusztustalan, én mindig ráülök. Még soha semmi bajom nem lett.
2021. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1-es


Nem volt túl sok papír a wc-ben és nem akartam kockáztatni hogy nem jut elegendő a törléshez, mert nálam nem volt.

2021. márc. 27. 22:36
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Rutin! Mini legyen nálad papírzepi!

Alapszabály: ha megbontasz egy 10-es papírzsepit.... az már olyan mintha nem is lenne, teht tegyél be egy másikat amint hazaérsz!

Rutin!

2021. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet persze
2021. márc. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Hát gratulálok! Meg annak is aki ráűl idegen helyen naturba a wc-re ahol 100an használják egyszerre. Igen összeszedhetsz bármit. Tele idegen bakteriumokkal, kórokozokkal aztán csodálkozol ha vmilyen hugyúti fertőzést szedsz össze. Nem véletlenül vannak tele klórozva a strandok medencéi is. Én be se megyek többek között pont emiatt se. Sztem alap h wc papírt teszünk a wc ülőkéjére 2 3 rétegbe, nekem ezt tanították otthon. Senki klotyójára nem ülök rá naturba csak a sajátoméra.
2021. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindamellett, hogy azok a wc-k irtó undorítóak és nincs az a pénz, hogy ráüljek, totális tévhit, hogy könnyebben kaptok el onnan bármit. A combod, esetleg a farpofád széle érintkezhet maximum az ülőkével, akkor honnan olyan evidens egyeseknek, hogy nemi betegséget vagy húgyúti betegséget könnyű így elkapni? Egyáltalán nem. Az, hogy megfogdosol dolgokat, és azzal a kézzel magadhoz érsz, na, azzal sokkal nagyobb eséllyel kapsz el bármit. Az ember ritkán dörgöli a farkát/egyéb részét az ülőkéhez.
2021. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaa 9 es jól írja!
2021. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!