Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan, aki nem fogja...

Van itt olyan, aki nem fogja oltatni magát?

Figyelt kérdés
Én nem fogok oltatni. Nem azért mert vírustagadó vagyok hanem mert ösztönösen érzem, hogy nem kell a szervezetemnek az oltás. Van még más is aki így gondolkodik?
2021. márc. 27. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%

Mivel nem a lakasomban akarom leelni az eletem, ezert beoltatom magam.

Hogy oldod meg majd a programokra jarast, utazast oltas nelkul? Valoszinuleg mindent ehhez fognak kotni, talan meg a bevasarlast is.

2021. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Én meg ösztönösen érzem, hogy nem sok ész szorult a fejedbe.
2021. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Van olyan, amitől halálosan rettegek, mégsem oltatom be magam ellene.

A koronavírus nem foglalkoztat, úgyhogy az ellen sem

2021. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Én.
2021. márc. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
76%
Én sem fogom! 🙋‍♀️
2021. márc. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Naná hogy nem fogom.
2021. márc. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Ne is oltassatok, véletlenül sem. Utána meg majd nyekeregtek, hogy nem mehettek sehová. 👍
2021. márc. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

De amugy tenyleg, erre valaszoljatok mar :D

Mi lesz akkor, ha mindent oltashoz kotnek? Oke, kajat lehet rendelni, ez egy dolog. De hogyan es hol fogtok dolgozni? Soha nem mentek majd programokra, nyaralni?

2021. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor sem oltatok! A szervezetem és az ösztönöm azt mondja nem kell. Nem tudom megmagyarázni máshogy. Azt meg ugye tudod hogy az oltás az bizony pénzért lesz? Nem lesz mindig ingyenes ezt senki sem gondolhatja komolyan. Akik utazás miatt oltaznak az ő dolgok. Amúgy emberjogilag sem klappol mivel senkit nem érhet diszkrimináció a nem oltás miatt. A saját szervezetéről mindenki maga dönt.
2021. márc. 28. 12:24
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

Es akkor mi van, ha penzert lesz? Meg ha 50 ezer is lenne, nekem ennyit megerne az egeszsegem es a szabadsagom.

Oltasi igazolvany pedig mar van, es amint eleg oltott lesz, be is vezetik az igazolvanyhoz kotott dolgokat.

Mindenki maga dont, ezert konkretan soha nem lesz kotelezo, csak kozvetetten. Ha nincs oltas, akkor majd nem lehet dolgozni, nem mehetsz be egy etterembe, stb stb.

2021. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!