Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megint nem lehet busz jegyet...

Megint nem lehet busz jegyet vásárolni csak online ? Vagy csak ki találták ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet venni így igaz! Csak online. Mi sem tudtunk ma.
2021. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hellmano ***** válasza:
Nem lehet felszállni az első ajtón és jegyet sem lehet venni . Ma anyukám utazott és tele volt a busz olyanokkal, akik csak utaztak, mert nem vehettek jegyet, hiába akartak :D
2021. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És a hetvenes-nyolcvanas nethez nem értő, okostelóval se rendelkező Józsi bácsi és Mari néni mit csináljon, ha utazni akar valahova?
2021. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hellmano ***** válasza:
3-as 65 felett ingyenes az utazás :)
2021. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: Oké, pardon, elsiklottam felette, már 13 éve külföldön élek, itt csak kedvezmény van, nem ingyenes utazás. De ettől függetlenül még áll a kérdés. Mi van, ha mondjuk a tanyasi ötvenes Buga Jakab, aki nyolc osztályt végzett csak (elsőt-másodikat kétszer, harmadikat négyszer) és síkhülye a nethez, be akar utazni a városba? Hogy tud jegyet venni?
2021. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hellmano ***** válasza:
5. Ők lesznek azok, akik csak utaznak, majd a buszon és ha jön az ellenőr nála vesznek jegyet. (egy ok a bliccelésre, szerintem többen ki is fogják használni ezt az adu ászt, hogy "én nem tudok neten venni jegyet").
2021. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös: tegnap utaztam buszon. Az emberek a középső ajtón felszálltak és leültek, ennyi. Én mobilon vettem jegyet, aki nem tud, az szerintem vesz az ellenőrtől, ha jön. Amúgy tavasszal is ez volt, hónapokig nem volt jegyvétel a buszon, ellenőr se jött, én szorgosan vettem mobilon a jegyet, mert szabálykövető vagyok.
2021. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát kiszolgálják a bliccelőket. Nem a legpraktikusabb megoldás.
2021. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, úgy döntöttek, hogy a buszvezetők egészsége fontosabb a bliccelésnél ebben az időszakban.
2021. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!