Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van aki tervezi beadatni a...

Van aki tervezi beadatni a covid oltást babavállalás előtt, most hogy már terheseket is oltanak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 06:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

Érdekes, minden kismama ismerősnek javasolta a nőgyógyász és a háziorvos is, itt meg senkinek


Gondolom, itt a válaszolók egyik része nem is terhes, a többi meg hazudik.

2021. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Az igazság az, hogy fű alatt majdnem minden orvosnak van lelkiismerete és nem ajánlja! De kérdezd csak meg egy interjúban, nem is mernének mást mondani, mint ami megfelel a protokollnak.. !
2021. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nekem is az a furcsa, hogy terhes csoportokba azt látom, hogy 10-ből 7 embernek ajánlotta a dokija.

Igazából én nem tudom mit csináljak, nem tudom ha esetlegesen elkapom akkor azt hogy viselem, ha tudnám hogy egy pár nap alatt alig valamivel le van tudva és nem terhesen kapom el, akkor nem adatnám be.

2021. márc. 30. 16:12
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Interneten mindenki azt hazudik, amit akar. Én még azt is el tudom képzelni, hogy a rendszertalpnyalók beépülnek face csoportokba és az oltásra agitálnak. Mert különben a franc se oltatna! A nyuggereknek is most ment ki az újabb levél Ceciltől, mert nem akar mindenki kísérleti nyúl lenni...
2021. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
Sztem egy anonim fórumon, ilyen témában egyszerűen nincs ok hazudni. Én teljesen elhiszem, hogy a covid létezik és oltasellenes sem vagyok. Viszont a saját orvosaimban bízok és a saját kritikus gondolkodásomban is bízok, ami nem hiszi el automatikusan a profitalapú gyógyszergyárak állításait.
2021. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én jelenleg 17 hetes kismama vagyok és kedden pozitiv lett a covid tesztem. A férjemet is tesztelték, neki negativ. Csak torokfájás, enyhe fejfájás és hőemelkedésem volt, kedden,szerdán. Azóta semmi, de nagyon félek, hogy a java még hátra van.

Korábban,pár hete vérzésem indult, igy elmerültem a vetélés témában és azt találtam, hogy a második trimeszterben sokszor fertőzést mutatott a boncolás. Egy kis nátha, anya rossz foga vagy nagytesó az oviból hazahozott egy virust és a következő ultrahangon nem volt szivhang. Ne kövezzetek meg , de itt ülök terhesen és fertőzötten és félek, hogy egy hétig tartó láz -terhesen nem is lehet a végtelenségig lázcsillapitózni- ártani fog a babának. Én felvenném , max 1-2 hónapot kihagynék a babaprojektből, mi 8 hónapot vártunk a kis babókánkra, és akkor nem szivesen hagytam volna ki egy "lehetőséget" sem, de igy a másik oldalról felvenném, s terhesen is, második trimesztertől. Sajnos Németországban élek, itt még nem oltják a terheseket.

2021. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Másfél éve várjuk a babát, 2-3 hónap kihagyás ennyi idő után már jelentéktelen kb.
2021. ápr. 2. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!