Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid utáni máj, vesegyulladás...

Covid utáni máj, vesegyulladás és véralvadás mennyire normális?

Figyelt kérdés

Nagyon enyhe tünetekkel ment át rajtam a covid, simán kibekkeltem minden segítség nélkül.


Viszont rá 2 hétre jött a derékfájdalom, büdös és véres vizelet, stb.


Elmentem a dokimhoz, beutalt laborba és az eredményeim enyhén szólva nagyon gázak lettek: vesegyulladás, májgyulladás és a véralvadási értékem is 80 volt. Kaptam 1 marék gyógyszert, szarabbul vagyok mint az egész covid alatt.


Sportolok, nem dohányzok, nem vagyok elhízva, 34 éves férfi vagyok. Másnál is jöttek ilyen vagy ehhez hasonló szövődmények? Ez nagyon gáz, 70 évesnek érzem magam :(



2021. márc. 30. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos nem egyedi az eset. Face-n van pár csoport, ott lehet olvasni szövődményes tapasztalatokat. Párba csatlakozz be szerintem. És jobbulást!
2021. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is vesegyulladás lett a vége, több hónapig voltam rosszul, nehezen gyógyultam meg, antibiotikum kúrák után. Májam is fájt és a szívem környéke.
2021. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!