Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Müller C. mai bejelentésekor...

Müller C. mai bejelentésekor azt mondta, hogy itthon mindenki koronahalott, akinek kórelőzményében szerepel a fertőzés. Lehetséges az alábbi?

Figyelt kérdés
Előfordulhat, hogy egy novemberben tünetmentesen átesett, de pozitív tesztet produlkáló fiatal a közel múltban autóbalesetben elhunyt és koronahalottként könyvelték el? Vagy akár egy a betegségből felépült idős beteg, akit most egy másik súlyos betegség vitt el? A gyógyultaknak könyveltek száma egyre nő, viszont egyszer ők is meghalnak. Meddig írják őket koronahalottnak, míg be nem oltják őket?

2021. márc. 31. 12:23
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Aki veszi a fáradtságot és megnézi, láthatja, hogy amikor elkezd növekedni az aktív betegek száma, akkor kezd el csökkenni a halálozási arány! Nem tűnik logikusnak!

Amikor pedig csökken a betegek száma, akkor növekedésnek indul a halálozási arány. Hogy van ez?

Hát úgy, hogy jóval többen betegek, mint ahányat megtalálnak. Viszont, akit nem találnak meg, az nem lehet súlyos beteg, nem hal meg és nem kerül a halottak statisztikájába. A halottak viszont nem tudnak rejtve maradni. Valójában a halálozási arány nagyjából mindig ugyanakkora, és alacsonyabb a statisztikákban szereplőknél. Az országok közti különbség többé-kevésbé a feltalált pozitív és a rejtve maradó pozitív esetek arányából adódik.

2021. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
11: én nem a halálozási arányról beszélek, hanem a a lakosságszámarányosra, 1 millió lakosra arányosítva. Az teljesen független attól, hány fertőzöttet találnak
2021. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
26%

A halálozási arány függ a kórházak leterheltségétől is. Ami függ attól, hányan lesznek betegek. Ami függ attól, hányan nem tartják be a szabályokat.

Vagyis, főleg a mi viselkedésünktől függ a halálozási arány.

2021. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

13


És függ az oltottak számától, mivel velük van tele a kovidosztály, ezért leterhelt az egészségügy.

2021. ápr. 12. 00:19
 15/45 anonim ***** válasza:
23%

"És függ az oltottak számától, mivel velük van tele a kovidosztály, ezért leterhelt az egészségügy."


Erre csak annyit lehet mondani, hogy egy hülye konteós vagy.


Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy arra az időszakra, amikor szintén tele volt a kovidosztály (tavaly november), de még egy darab oltott nem volt, milyen frappáns teóriád van

2021. ápr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Nem vagyok konteós. A válaszodra válaszoltam. Azt írtad azért van tele a kórhaz mert nem tartjuk a szabályokat. Hát jelenleg nem azért van tele.
2021. ápr. 12. 00:55
 17/45 anonim ***** válasza:
25%
Forrás, hogy az oltottakkal van tele? Ja, hogy nincs. Mivel egy ostoba konteó
2021. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Az én forrásom titkos. Ajánlom járj utána, nekem úgysem hinnél.

Pl: orvosok, kovidos osztályokon dolgozók, ott lévő betegek...

Természetesen titoktartást irtak alá, de fogsz találni bőven informátort.

2021. ápr. 12. 08:53
 19/45 anonim ***** válasza:
0%

:DD


Ott dolgozik a bátyám, hülyegyerek xD

2021. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Akkor pontosan tudod, mégis teszed itt a tudatlant! Azt is kérdezd meg tőle, oltott vagy oltatlan hal meg több?
2021. ápr. 12. 11:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!