Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Müller C. mai bejelentésekor...

Müller C. mai bejelentésekor azt mondta, hogy itthon mindenki koronahalott, akinek kórelőzményében szerepel a fertőzés. Lehetséges az alábbi?

Figyelt kérdés
Előfordulhat, hogy egy novemberben tünetmentesen átesett, de pozitív tesztet produlkáló fiatal a közel múltban autóbalesetben elhunyt és koronahalottként könyvelték el? Vagy akár egy a betegségből felépült idős beteg, akit most egy másik súlyos betegség vitt el? A gyógyultaknak könyveltek száma egyre nő, viszont egyszer ők is meghalnak. Meddig írják őket koronahalottnak, míg be nem oltják őket?

2021. márc. 31. 12:23
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Kimásoltam a kérdéses kommenteket, mindnek az írója egyébként maga a kérdező:

14-es komment: "És függ az oltottak számától, mivel velük van tele a kovidosztály, ezért leterhelt az egészségügy."

16-os komment: "Azt írtad azért van tele a kórhaz mert nem tartjuk a szabályokat. Hát jelenleg nem azért van tele."

18-as komment: "Az én forrásom titkos. Ajánlom járj utána, nekem úgysem hinnél. Pl: orvosok, kovidos osztályokon dolgozók, ott lévő betegek... Természetesen titoktartást irtak alá, de fogsz találni bőven informátort."

20-as komment: "Akkor pontosan tudod, mégis teszed itt a tudatlant! Azt is kérdezd meg tőle, oltott vagy oltatlan hal meg több?"


A 14-esben KONKRÉTAN leírja, a többiben utal rá, hogy szerinte az oltottakkal vannak tele a kórházak. Ennyit arról, hogy ki nem tud szöveget értelmezni.

2021. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy természetesen a vírustól betegek az emberek, nem pedig az oltástól.
2021. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
0%

Kimásolom én is:


"14, 16, 18, 20 - ezek mind arról értekeznek, hogy az oltástól betegek az emberek"



Egyik kommentelő állításában sem látom, hogy az oltástól lennének betegek az emberek. Így evidens, hogy szövegértési és talán egyéb problémakkal küzdesz, főleg úgy, hogy utólag elismerted, a vírus okozta a betegséget és nem az oltás.


Nagy károkat okozol oltásellenes megnyílvánulásaiddal! Ölelgesd csak tovább Gödény pajtásodat.

2021. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

33: azért mekkora troll kell már legyél ahhoz, hogy a másik válaszoló, aki egyértelműen oltáspárti, legődényhívőzd o.o


Ti most vagy kummára elbeszéltek egymás mellett, vagy neked a béka segge alatt van a szövegértési készséged, vagy csak simán trollkodsz....

2021. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
0%

A szövegértést már tisztáztuk. Ő azt olvasta ki és szeretné, hogy a leírtak azt jelentsék, hogy az oltás ártalmas. Én pedig ugyanezekből azt olvasom, hogy nem az oltástól betegek az emberek.


Ha szerinted annyira oltáspárti a védenced, aki te magad vagy, akkor a gödény is az, mert ugyanazt vallják.

2021. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

33, te aztán tényleg ritka nehéz felfogású vagy!

31-es vagyok és OLTÁSPÁRTI. Minden megnyilvánulásom ezt támasztotta alá.

A KÉRDEZŐ pedig pontosan ezt írta a 14-es kommentjében: "És függ az oltottak számától, mivel velük van tele a kovidosztály, ezért leterhelt az egészségügy." (Nézd meg, ha nem hiszed el!!!) Mit jelent szerinted ez a mondat, ha nem azt, hogy a kérdező azt gondolja, az oltástól betegek az emberek? Ne haragudj, de ennél szájbarágósabban már nem tudom leírni!!!


Ami pedig azt a feltételezésedet illeti, hogy a 34-es és én ugyanaz a személy vagyunk, felhívom szíves figyelmedet (direkt kiléptem, hogy megnézhessem), hogy nekem 3 zöld és 2 szürke pipám van, neki pedig 2,5 zöld és 2,5 szürke pipája. A GyK szabályai szerint ez kizárja, hogy mi ketten ugyanazok legyünk!


Viszont, örülök, hogy valójában te is oltáspárti vagy, ez a lényeg, úgyhogy hagyjuk is itt abba.

2021. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%
Megnéztem az összes kommentet, amiben szerinted az írók az oltást okolják a megbetegedésekért. Különösen az általad említett: "És függ az oltottak számától, mivel velük van tele a kovidosztály, ezért leterhelt az egészségügy." ,mondtatot. Én nem látom azt, hogy az oltás miatt kerültek oda. Légyszives emeld ki azt a részt, ahol te ezt olvastad. Én úgy látom, hogy oltott és oltás nélküli is a covid19 teszt pozitívság miatt került az osztályra. Semmivel sem jelent nagyobb kockázatot oltottnak lenni.
2021. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

"Én úgy látom, hogy oltott és oltás nélküli is a covid19 teszt pozitívság miatt került az osztályra"


Az osztályra nem a pozitív teszt miatt kerül az ember, hanem a pozitív teszt miatt ÉS azért mert még szarul is van. Az oltás pedig pont azt akadályozza meg, hogy valaki szarul legyen a fertőzéstől. Tehát oltottakkal értelemszerűen nem lehet tele a Covid-osztály (és nincs is velük tele, hanem olyan betegekkel van tele, akik nem kaptak oltást)

2021. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
#37: fogd már fel, hogy mi se értünk egyet a kommentelők gondolatával, miszerint az oltottak kerülnek kórházba. De ők attól még ezt fogalmazták meg. Nem az oltottak kerülnek be, azok kerülnek be akikben nem alakult ki védettség. Vagy azért mert nincsenek oltva, vagy azért mert már oltva vannak, csak még nem elég ideje. Nem tudom hova lehet ezt még tovább vesézni.
2021. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
#39: én már tegnapelőtt feladtam... :)
2021. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!