Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Müller C. mai bejelentésekor...

Müller C. mai bejelentésekor azt mondta, hogy itthon mindenki koronahalott, akinek kórelőzményében szerepel a fertőzés. Lehetséges az alábbi?

Figyelt kérdés
Előfordulhat, hogy egy novemberben tünetmentesen átesett, de pozitív tesztet produlkáló fiatal a közel múltban autóbalesetben elhunyt és koronahalottként könyvelték el? Vagy akár egy a betegségből felépült idős beteg, akit most egy másik súlyos betegség vitt el? A gyógyultaknak könyveltek száma egyre nő, viszont egyszer ők is meghalnak. Meddig írják őket koronahalottnak, míg be nem oltják őket?

2021. márc. 31. 12:23
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
0%
Inkább jelentem a provokációdat
2021. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Megmondasz? Mi vagy te kommunista?
2021. ápr. 12. 11:33
 23/45 krwkco ***** válasza:
40%

#14 = kérdező

"És függ az oltottak számától, mivel velük van tele a kovidosztály, ezért leterhelt az egészségügy."

És az orvosok, nővérek 12 óráznak beöltözve, izzadva. Látják meghalni az embereket. Akkor miért ne kiáltanák világgá, hogy tessék abbahagyni az oltást, mert akkor majd minden rendbe jön?

Erre mi az elméleted? Nem várok igazi választ, mert erre csak az a válasz, hogy aki ezt nem gondolta át, az elvakult prekoncepciós.

2021. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
24%

13 vagyok, az utána következők nem én voltam. De nagyjából vele értek egyet.

Egy dologra nem gondolnak a tisztelt oltásellenesek, hogy az oltás nem attól a pillanattól véd, hogy beléd szúrták, főleg nem, ha addigra már benned van a vírus, lappangva.

Még mindig a legmagasabbak között van a napi fertőzésszám, ugyanakkor csúcson van a napi oltottak száma is már egy ideje. Esélyes, hogy azokat is beoltják véletlenül akik (még) tünetmentesen hordozzák a vírust. Az is esélyes, hogy miután megkapták a szurijukat, többen azonnal azt hiszik, itt az alkalom, hogy felhagyjanak az óvatos viselkedéssel.

És, sajnos, arra is sok az esély, hogy az oltóponton fertőződjenek meg, ahol elég sok időt el kell tölteni egy csomó ember között!

Ennyit arról, hogy lehetnek, (akadnak is), COVID-os oltottak kórházban.

Viszont egyáltalán nem ez a jellemző. Elég sok oltottat ismerek közel és távol, munkahelyemen és rokonok között, de még mindenki él és virul.

Fel lehetne hagyni azzal az ostoba vélekedéssel, hogy az oltástól hullanak az emberek, mert nem attól hullanak, a COVID-tól hullanak, amit mindenki elkap, aki nem oltatja be magát, a kérdés csak az, hogy mikor. (Ha csak ki nem költözik a pusztába teljesen önellátó életmódot folytatni.)

2021. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
8%

24@


Látszik, hogy nem jártál még az osztály közelébe sem. Ámulva bámulod az ATV-T es lököd a Dudás doktor szövegét. Beszélj igazi covidosztályos orvosokkal, ápolókkal utána okoskodj.

2021. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

25#


Én nem szoktam atv nézni és sajnos megjártam a poklok poklát. Még mindig rajtam az átok. Láttam fiatalokat es időseket meghalni, de szenvedni is. Voltak első és második oltást kapott betegek, de sok oltás nélküli is. Ha már elkapott nem ereszt a kór. Nem viccelődnék ezzel, sok ember családja ment már tönkre. Nem vitatkozni kell, hanem vigyázni egymásra és saját magadra, mert egészség nélkül nincs semmid, de semmid a világon!

2021. ápr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
92%
#25 covid osztályon önkénteskedek, mi a kérdés? Nem, nem az oltástól betegek az emberek. Ugorhatunk?
2021. ápr. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:

27


Senki nem írt ilyet. Hol olvastad okoska? Ugrálhatsz itt sokat, de ha a szövegértés sem megy, akkor az önkénteskedésben sem lehetsz valami ultra. Talán az ilyenek miatt van baj az egészségügyben.

2021. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Leszögezem, nem a 27-es vagyok.

De:

14, 16, 18, 20 - ezek mind arról értekeznek, hogy az oltástól betegek az emberek, "velük van tele a COVID osztály" Vagyis, 28-as,a te szövegértéseddel vannak igen-igen komoly problémák!


Viszont a 24-es én voltam, és üzenem a 25-nek, hogy nem nézek ATV-t, egyáltalán nem, és fogalmam sincs, ki az a Dudás doktor. Ellenben kórházban dolgozom és rálátásom van a fertőzöttekre. Egyáltalán nem jellemző, hogy oltottak lennének.

2021. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

29#


Ha nem te vagy a 27-es( bár ugyanaz a stílus, helyesírás, szóhasználat..), akkor neked sem megy a szövegértés. "14, 16, 18, 20 - ezek mind arról értekeznek, hogy az oltástól betegek az emberek, velük van tele a COVID osztály"


Ha lassabban olvasod a betűket, talán érteni fogod, hogy nem az oltástól betegek az emberek, hanem a vírustól.

2021. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!