Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kit veszítettetek el Covidban?

Kit veszítettetek el Covidban?

Figyelt kérdés

Van még rajtam kívül valaki, aki elveszítette családtagját a járvány miatt? És nem tudja feldolgozni? Én nem tudom túltenni magam, azon, hogy meghalt az anyukám. Nagyon fiatal volt. Apukám 2 éve halt

meg . Anyukám egy hónapja. Lélegeztetőn halt meg. Van párom, de már családom nincsen. Szorongok egyedül. Nem tudok koncentrálni, a memóriám nulla lett. Azt hiszem, elment az eszem a sokkhatás miatt. Nem tudok örülni semminek. Élni sincsen kedvem. Valószínűleg tőlem kapta el a vírust. Ezt sem tudom feldolgozni.


Kíváncsi vagyok, jár-e hasonló cipőben valaki?



2021. ápr. 1. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
A szaglásomat.
2021. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Részvétem! Elhiszem, hogy borzalmasan nehéz lehet. De ne okold magad, nem te tehetsz róla.

Én szerencsére családtagot, közeli ismerőst nem veszítettem el, csak távolabbi ismerőst, de az is elég kemény, nagyon félek én is, hogy megfertőztem-e valakit.

2021. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
De azért jó ezt újra felidézni, kérdésben előadni...
2021. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
A nejemet. Nem bírta ki a házasságunk a több hónapos összezártságot. Már érett a dolog, de ez a pandémia felgyorsította. De nem bánom amúgy.
2021. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
#3 Nem tudhatod, kin hogy jön ki a gyászreakció. Legközelebb inkább ne írj semmit se, ha normálisat nem tudsz.
2021. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Én édesapámat!
2021. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Dédipapámat :(
2021. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Próbálom feldolgozni, kibeszélni magamból. Hasonló cipőben járók történetére vagyok kíváncsi...
2021. ápr. 1. 19:24
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Eddig senkit, de amíg késik nem múlik.
2021. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

A feleségem nagybátyját és annak élettársát. Ezen kívül ami a legnehezebb volt, édesanyám öngyilkos lett egy évvel ezelőtt. Skizofréniában szenvedett már évtizedek óta. Nem tudom, hogy a Covid hozzájárult-e a döntéséhez.

Isten segítségével dolgoztam/dolgozom fel a történteket. Neked is azt tudom ajánlani, hogy ismerd meg Őt a Bibliából. Szívesen segítek benne, ha írsz privátban.

2021. ápr. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!