Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus fertőzött vagyok?

Koronavírus fertőzött vagyok?

Figyelt kérdés
Ma csináltattam COVID-19 lgG/lgM gyorstesztet és 2 csík van, a 2. az lgG-nél. Ez elvileg azt jelenti, hogy pozitív vagyok. Mennyire van igaza a tesztnek? Mondjuk múlt héten találkoztam ismerősökkel, akiknek most elvileg van fertőzött a környezetben, valamint fáj a fejem mostanság, illetve köhögök, de ez akár lehet megfázás is, ugyanis volt olyan nap, mikor kint voltam sokáig a tornácon, de már éreztem, hogy eléggé fázom.

2021. ápr. 1. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem azt jelzi, hogy átestél rajta? Nem tudom, csak kerdezem.

A leírásban nem szerepel, amit a teszthez adtak?

2021. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"

Ez elvileg azt jelenti, hogy pozitív vagyok. "


Nem, ezt azt jelenti, hogy már valamikor átestél a fertőzésen.

2021. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Átestél rajta, de régebben. Valószínűleg már nem vagy fertőző, de érdemes lenne egy pcr tesztet is csináltatni.
2021. ápr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam! Mielőbb fel fogom keresni a háziorvosomat és pcr tesztet szeretnék majd csináltatni.


Egyébként érdekes, apukám szerintem novemberben elkapta a vírust, mert elvesztette a szaglását és ízlelését, viszont neki a teszt csak a controlt mutatta ki, semmi mást nem. Valamint húgomnak mutatja a igM pozitívat, ő rajta szerencsére nem jelentkeztek tünetek, de a biztonság kedvéért őt is le szeretnénk majd tesztelni.

2021. ápr. 2. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!