Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek a vírustagadó debilek...

Ezek a vírustagadó debilek tényleg addig röhögnek ezen az egészen, amíg el nem patkol valami hozzátartozójuk, vagy saját maguk ki nem kötnek egy kórházban?

Figyelt kérdés

Szóval tényleg nem értem ezeket, ennyire nincs semmi ismerősük aki elkapta volna, nem néznek híreket, vagy nem értem komolyan....


Mai történet, ismerőst vittem oltásra, én másfél hónapja átestem a covidon, otthon lábaltam ki belőle, hülye ötlet volt, kórházba kellett volna mennem.

Biztonság kedvéért rajtam maszk, ismerősön is maszk, ablak letekerve, erre mellénk kér két kis p.csa a bikájukkal autóval, és elkezdenek rajtunk röhögni...


Gondoltam tartok nekik egy kis fejtágítást, de elfordultak.


Azt nem mondom hogy szívesen megfertőztem volna őket, de nagyon megérdemelnék az ilyen kis fszfejek.



2021. ápr. 1. 20:20
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
69%

Nekem tényleg nincs érintett csaladtagom/súlyosan megbetegedett ismerősöm. Nem is vagyok rapanikolva, betartom az intézkedéseket, de nem követem hogy napi hány halott van még nem agitatorkodom.

Amúgy kórházba tényleg csak akkor szabad menni ha amúgy meghalnal. Különben a kórházban is azért halnak meg annyian, mert 2-3 hét alatt tuti osszeszedsz meg valami belső rezisztens fertőzést is...

2021. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
64%
Most te komolyan a szenzációhajhász média híreiből indulsz ki? Megértem, hogy komoly ez a vírus, de provokálódni, rosszindulatúskodni, általánosítani se kellene. Van az embereknek ennél komolyabb baja is, éppen csak több százezernyi vállalkozást zárattak be köztük olyant is, ahol max 1 ember tartózkodhatott eleve, amivel addig nincs is gond, míg el nem fogy az emberek megtakarítása. Mert bizony, ha nem lesz miből fizetni a TB-t, EÜ hozzájárulást, ami vagy téged, vagy valamelyik hozzátartozódat, barátodat biztosan érinteni fog, kedves kérdező. Az aranyközéputat kell mindenben megtalálni, csak az a baj, hogy hiába találom, folyamatosan szívatnak, nem hagynak a szakmámban dolgozni, amit alázattal, évekig tanultam, elloptak egy évet az életemből, viszont a számlákat, a megdrágult élelmiszert, üzemanyagot ugyanúgy fizetni kell, hiába, hogy nincs bevételem 4 hete. Tudod, én nem a luxusautóért, nyaralásért gürizek, hanem, hogy a gyerekemnek legyen mit ennie, meleg lakásban legyen, s ne szoruljak kéregetésre. Jó lenne egy kicsit azért visszavenni, a vírust senki nem tagadja, csupán elege van a többségnek, hogy hülyítve vannak, nem elég a távolságtartás, a maszk, hogy nem ölelhetem meg a barátaimat, még akkor dolgozni se hagynak. Gusztustalan...
2021. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
50%
Az emberek nem kis része szó szerint retardált, erre ez a járvány most nagyon jól rávilágított.
2021. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
96%

Tökéletesen értem, hogy ahhoz, hogy éljünk, enni kell és lakni valahol, és számlát fizetni.


Tudod, ha utánanézel, hány milliárd eurot kapott az ország arra a celra, hogy te és te és a hozzád hasonló munkahelyeken dolgozók és vállalkozók ne haljanak éhen és nyugodtan, biztonságosan zárva lehessenek anélkül, hogy a lábujjukról is lerágnák a körmüket majd csődbe, és végül az utcár menjenek, nagyon meglepődnél.


Nem a vírus hibája, hogy ebből egy forintot sem láttál.

És nem a veszély tagadása és a másik lehülyézése megoldása az egyenletnek, meg a nyitás bármi áron is.

Vagy ha szerintetek igen, akkor hajrá. És nem kell majd hapogni, hogy azt hittem ez nem ilyen durva meg jaj pedig még olyan fiatal meg erős volt.

2021. ápr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
85%
12. vagyok Az gond 14-es, hogy épp tavaly ilyenkor ijesztgették a népet, hogy ez vírus nyáron se csillapodik, s ugyebár láttuk mi volt a Balatonnál 2-3 hónapig. Beszélnek össze-vissza, sok az a szakember, aki pénzért mindennap képes teljesen mást mondani. Lehet hülyének nézni, de én hiszek a vonzás törvényében, s hiszek abban is, hogy amit a média csinál az nagyon nem tesz jót az emberek egészségének. S azt se felejtsük el, hogy a multiban ugyanúgy tolonghatnak az emberek, én simán el tudtam intézni, hogy késő este vásároljak be, most ezzel a 20 órás hülyeséggel én is rá vagyok kényszerítve, hogy a tömegben vásároljak, alapból is agorafóbiás vagyok.
2021. ápr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy nekem az is furcsa már ebben az egészben, hogy olyan üzemre kapcsolt a cenzúra, ami talán a Rákosi rendszerben volt utoljára.
2021. ápr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
52%
"Mekkora szintű agymosás ez már ehhez és csak egy éve tolja a média a koronavírushisztit" Megírtam neki privátban, de a többi nagyon okosnak is megírom...igen pár ismerős halála rávilágít. Azért mert téged nem érint, lehet mást igen. Ebből látszik mekkora zéró empátia hulla a legtöbb ember, mantrázzák a médiaagymosást, de egyszerűen annyira ostobák, hogy bele sem gondolnak, valakit személyesen érint. Komolyan mondom, undorítóak vagytok.
2021. ápr. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
38%
Higyjél a vonzás törvényében, meg szurkáljál woodoo babát...sok agyhalott barom. Nem látod a környezetben, jaj biztosan nem létezik. Bakker mint valami zsákfalu agyatlan lakói. És nem, nem rettegek, csak ez a fajta okádék ignorancia és empátiahiány felkúr.
2021. ápr. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
18%
Ennyire azért ne minősitsd le magad, kedves 18. Tudod, mindenki magából indul ki. Egyébként higgyél lesz a “higyjél”, ha már annyira be akarsz nekem szólni. Istenem, komolyan hihetetlen, milyen emberek vannak. Hol állítottam olyat, hogy nem létezik, te nagyon kretén? 😂
2021. ápr. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
0%
Minősítsd*
2021. ápr. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!