Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek a vírustagadó debilek...

Ezek a vírustagadó debilek tényleg addig röhögnek ezen az egészen, amíg el nem patkol valami hozzátartozójuk, vagy saját maguk ki nem kötnek egy kórházban?

Figyelt kérdés

Szóval tényleg nem értem ezeket, ennyire nincs semmi ismerősük aki elkapta volna, nem néznek híreket, vagy nem értem komolyan....


Mai történet, ismerőst vittem oltásra, én másfél hónapja átestem a covidon, otthon lábaltam ki belőle, hülye ötlet volt, kórházba kellett volna mennem.

Biztonság kedvéért rajtam maszk, ismerősön is maszk, ablak letekerve, erre mellénk kér két kis p.csa a bikájukkal autóval, és elkezdenek rajtunk röhögni...


Gondoltam tartok nekik egy kis fejtágítást, de elfordultak.


Azt nem mondom hogy szívesen megfertőztem volna őket, de nagyon megérdemelnék az ilyen kis fszfejek.



2021. ápr. 1. 20:20
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyjából érteni vélem a dolog hátterét.


A kormányunk nagyon sokunk szemében elveszítette a hitelességét. Ráadásul ezt a járványhelyzetet is logikátlanul, nevetségesen, ellentmondásosan kezeli.


Sok ember van, akinek gazdaságilag igen betettek az intézkedések, sokan vannak, akik extrovertáltak, lételemük, hogy menjenek-menjenek-menjenek. Nekik lelkileg eléggé rossz lehetett az elmúlt közel 1,5 év.


A nyűgös, a helyzetbe belefáradt, felidegesített embernél még tetézi a helyzetet, hogy:

- lehet, hogy az ő környezetében pont nem volt közvetlenül a koronavírus miatt elhunyt ember,

- a fertőzést megszenvedő illetve poszt-COVID-os se, illetve amennyiben igen, elvétve,

- fiatalok, szerencsés genetika miatt még egészségesek, esetleg olyan "alkatúak", akik a felsőlégúti fertőzéseket is könnyen legyűrik, ezért legyőzhetetlennek hiszik magukat,

- nem sokat tudnak a saját szervezetük működéséről és még "hobbi" szinten se nagyon olvasgattak utána vagy ha mégis tájékozódnak, akkor reklámokból.


Ráadásul ott a tagadás is, amit amúgy sokszor saját magamon is tetten érek az élet különböző területein: az ember a lelke mélyén fél a veszélytől, de szeretné azt gondolni, hogy ha ő tesz, küzd ellene, akkor sérthetetlen lesz és vele nem történhet semmi rossz. Ő szed vitaminokat, eszik zöldséget-gyümölcsöt, sportol és fiatal, így azt gondolja, vele nem történhet semmi rossz.


Mondjuk most nem azokról beszélek, akik szerint "nincs COVID", hanem azokról, akik szerint csak egy nátha...

2021. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokan megragadtak a tagadás fázisában.
2021. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
33%

Jelenleg is 2,16% a halálozási arány, aminek a 98%-a még mindíg idős ember.


Magyarul egy átlagos felnőttnek 99,96% esélye van túlélni ezt a nagyon halálos vírust.

2021. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

33


És a poszt-COVID?

Vagy az ugyan túlélt, de egy hónapos szenvedős betegség, táppénz?

2021. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

King-Kong te elkaptad?

Mert én igen, és elég ramatyul voltam tőle 1 hónapig.

Itthon vészeltem át, utólag nem volt jó ötlet.

2 hétig semmit nem tudtam enni, wc-re egyáltalán nem mentem, ilyenekről nem is ír a sajtó. Meg aludni nehezen tudtam mellette, a vérnyomásom az egekben volt. Ezt se írták sehol. Inkább magas pulzus, erős szívdobogás.

De ha elkaptad, és nem volt tüneted, szerencsés vagy.

De nem vagyunk egyformák.

Pedig nem vagyok egy gyenge, nyápic pali, de ez kiütött rendesen.

2021. jún. 10. 09:24
 36/40 anonim ***** válasza:
33%

Igen, elkaptam!

2 napig 37-es hőemelkedésem volt.


Poszt-COVID... Az persze.

Pár hónapja megjósólták nekem itt az oldalon, hogy cukorbeteg leszek, meg minden "szépet", a mai napig sincs semmi bajom.

De a nagyon okos vírusfanatisták a mai napig állítják, hogy COVID-ban fogok meghalni.


Komolyan ennyire unatkoztok?

2021. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Erre mondtam, nem vagyunk egyformák.

A velem egy fedél alatt élő rokonnak meg se kottyant, még csak tünete se volt.

Kb már az egész família halálra ítélte, nem is engem sajnáltak.

Az hogy én majd megdöglöttem, az nem volt érdekes.

2021. jún. 10. 15:25
 38/40 anonim ***** válasza:
64%
King Kong méltó a nevéhez, kissé nehéz a felfogása...
2021. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
64%
Különben, a napi közel 300 halott, 8-10 kísérőbetegség nélküli 50 év alattival nem nevezhető jelentéktelennek. Mert nem is olyan rég még ez volt a helyzet. De az emberek többségének az emlékezete rövid.
2021. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
64%

Kong-Kong, neked hol kezdődik az idős?

70-nél vagy 80-nál?

Már 60-nál?

Az 50 éves már idős?

Esetleg a 40 is az?

Teljesen rendben levőnek találnád, ha 70 éves korod után már nem élnél?

2021. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!