Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek a vírustagadó debilek...

Ezek a vírustagadó debilek tényleg addig röhögnek ezen az egészen, amíg el nem patkol valami hozzátartozójuk, vagy saját maguk ki nem kötnek egy kórházban?

Figyelt kérdés

Szóval tényleg nem értem ezeket, ennyire nincs semmi ismerősük aki elkapta volna, nem néznek híreket, vagy nem értem komolyan....


Mai történet, ismerőst vittem oltásra, én másfél hónapja átestem a covidon, otthon lábaltam ki belőle, hülye ötlet volt, kórházba kellett volna mennem.

Biztonság kedvéért rajtam maszk, ismerősön is maszk, ablak letekerve, erre mellénk kér két kis p.csa a bikájukkal autóval, és elkezdenek rajtunk röhögni...


Gondoltam tartok nekik egy kis fejtágítást, de elfordultak.


Azt nem mondom hogy szívesen megfertőztem volna őket, de nagyon megérdemelnék az ilyen kis fszfejek.



2021. ápr. 1. 20:20
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
43%

A kiírt kérdés a kérdezőt minősíti.


Szerintem egyszer mindenki meghal.


Szerintem senki sem tagadja a vírust.


Szerintem is röhejes kocsiban maszkot húzni, ugyanúgy, mint futás, kerékpározás közben is az utcán...


És igen, halt meg rokonom és igen, elkapták sokan az influenzát is, de az élet megy tovább! Aki retteg, az fel se keljen az ágyból..!

2021. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
62%

Az nem vírustagadás, hogy a COVID jelenlegi halálozási aránya 2%

Aki nem hiszi, nézzen utána!

2021. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 everlight ***** válasza:
44%
Minden nap halnak meg emberek.Nekem 10 rokonom halt meg 4 év alatt rákban ,ameddig nem érdekli az embereket,hogy rákban hányan halnak meg,engem miért érdekeljen hogy kamuvírusban hányan halnak meg?Ne kelljen már emlékművet emelni valakinek mert kovidban halt meg.Önmagában egészséges emberekre nem veszélyes.
2021. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Miért nem mentem kórházba?

Erős mellkasfájdalom, nehézlégzés, folyamatos hányinger, meg gyors szívdobogás, emiatt éjszaka alig tudtam aludni.

Ha valami gyógyszert szedtem rá, nem nagyon segített, csak még rosszabb volt.

Nincs TB-m, hülye vagyok, ezért nem tudtam kórházba menni. :(

Itthon lábaltam ki belőle, de elég rossz volt, még mindig nagyon köhögök.

ÉS ami a poén, akitől elkaptam, alig volt neki tünete.

Tiszta Z-day, amikor a zombik fertőznek.

Másik poén, hogy szerintem a maszk segít a legtöbbet, ismerőssel egy háztartásban vagyok, ő a mai napig nem kapta el, folyamatosan rajtam van a maszk.

Na őt vittem a verdával, maszk mindkettőnkön, erre kiröhögnek.

Aztán lehet, nem is ezen röhögtek, én is fsz paranoiás vagyok már lehet.

Mondjuk mentálisan is eléggé kikészített ez a covid, ez a magas pulzus nagyon rossz. Ilyen tünetet nem is írnak. Ez volt a legszrabb.

2021. ápr. 2. 10:19
 25/40 anonim ***** válasza:
41%

Melyik zombis filmben hal meg a fertőzést elkapottak közűl összesen 2%?

Ez a baj, hogy a vírus mániások tényleg úgy látják a világot, hogy MIND MEGHALUNK...

2021. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
31%
Annyira bírom, hogy most hirtelen szabálykövetőek lettek az emberek, de azért tegyék a kezüket a szívükre. Mert a közutakon nem tapasztalom ezt a nagy szabálykövető hozzáállást, pedig sokkal veszélyesebb üzem, mint ez a “hatalmas vírus”, mégse zárják le a közutakat. Nagyon helyesen megemlítette a 23-as. Mindenki saját magáért felel, már nehogy én legyek a hibás azért, mert valaki úgy dönt, hogy mérgezi magát az alkohollal, a dohánnyal, a műkaják a tömkelegével. Csak sajnos ezek miatt szív az ember.
2021. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
57%

Elkeserítő, hogy MENNYI-MENNYI HÜLYE létezik a világban, akik felfogóképessége odáig sem terjed, hogy rájöjjenek, ez a vírus TÉNYLEG KOMOLY.

A 10-es hozzászóló meg egyenesen felháborító.

Sajnos, kérdező, hiába írod meg a saját tapasztalataidat, ezeken már semmi nem segít, szelektív a látásuk-hallásuk, nem a való világban élnek, soha nem győzzük meg őket arról, hogy mi az igazság.

Miattuk lesz majd negyedik hullám.

2021. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
57%
Ez a járvány arra jó volt, hogy tükröt tartott elénk. Kiderült, mennyi az együttműködésre képtelen, tudományos igazságokat el nem fogadó, látszatigazságokkal (konteók) befolyásolható, csak a saját vélt vagy valós érdekeit néző, együttérzésre immunis, társadalmi normák betartására nem hajlandó élőlény a világban.
2021. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Túlontúl sok.

Szomorú és elkeserítő.

Ez a Homo sapiens.

2021. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
27. Persze miattunk. Csak tudnám, mi a tökért fizetem a tb-t, hogy a magadfajták ingyenes felvehessék az oltást, az én pénzemből is. A kedves politikusokat mikor vonod felelősségre, hogy ugyanmár, hova tűnt az a sok orvos, Eü pénz a rendszerből? Már más nem is létezik a covidon kívül, egy vicc, de komolyan...
2021. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!