Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akit Astra Zenecával oltottak:...

Akit Astra Zenecával oltottak: voltak tüneteid?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 14:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Angliában él köszöni szépen.
2021. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Oldfire ***** válasza:
66%
A hatoska rosszul tudja. De, voltak trombózissal kapcsolatos panaszok. Csak központilag nincsenek le jegyezve. Engem a Zeneka 3 napra ágyba dugott.
2021. ápr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

#12

Ha voltak trombózisos esetek Magyarországon, azt nem lehet hosszú távon eltitkolni. Állati nagy botrány lenne belőle.

A Johnson vakcináját nem is szabadítják rá az emberekre, épp a vérrög képződés miatt.

2021. ápr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Oldfire ***** válasza:
13-as. A vakcinák általánosságban, mindegyik okozhat trombózist. Környezetemben van rà példa. Még az orosznak is. Oltás előtt és után pár napig nagyon sok folyadékot kell fogyasztani.
2021. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 úgy érted, mindegyik covid elleni vakcina, vagy általában minden vakcina, pl. az influenza elleni is?
2021. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fájt másnap a helye, sőt még utána is pár napig.

De ami nálam vitte a prímet, az az volt hogy pénteken délután megkaptam este fáradt voltam, és kisebb szünetekkel, wc, inni, enni (max fél órák), de átaludtam a szombatot.Némi hidegrázás, de lázam nem volt.

Vasárnap már semmi bajom nem volt.

2021. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na, a második már semmilyen tünetet nem okozott, bár nem is ugyanoda kaptam.

Az elsőt izomba szúrta a doktornéni, a másik orvos más helyet választott, kicsit feljebb. :)

2021. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!