Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felszabadultál lelkileg oltás...

Felszabadultál lelkileg oltás után?

Figyelt kérdés
Persze a második vakcina + 1hét múlva. 1 évig tartó félelem, de legalábbis állandó óvatosság után.
2021. ápr. 2. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem oltom be magam xD
2021. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyut beoltották.. ugyanúgy aggódik, mint előtte.
2021. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan akkor nem te vagy a célközönsége a kérdésnek pistike...
2021. ápr. 2. 19:04
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Az egyik rokonom külföldön egészségügyben dolgozik. 1x átesett a víruson még az elején . Megkapta a védőoltást 1 hete elkapta újból a covidot most nehezen kap levegőt.

Szóval nem nyújt akkora védelmet mint ahogy állítják a médiában.

2021. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem a médiában állítják, hanem megvan róla a tudományos dokumentáció a klinikai viszgálatok tapasztalatai alapján. És egy olyan sincs, ami 100%-os, viszont a súlyos megbetegéstől 97% körül mindegyik megvéd. De akkor se 100%, szóval azzal hogy neked van egy eüs ismerősöd, ami folyamatos covidosokkal való érintkezés mellett elkapta, és enyhe/közepes tünetei vannak szerinted bármit bizonyít? Nekem meg nem egy ismerősöm van, aki nem kapta el a nem oltott fiatalabb családtagjától...
2021. ápr. 2. 19:38
 6/17 A kérdező kommentje:
Azért fontos az, hogy mindenki oltassa be magát aki teheti, hogy a nyájimmunitás már tényleg mindenkit megvédjen. Nem igaz hogy két tűszúrást nem ér meg a saját és környezete egészsége valakinek..
2021. ápr. 2. 19:40
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Xdxd
2021. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tulajdonképpen te nem kérdezni jöttél hanem kijelenteni dolgokat?

Amúgy második oltás után 3 hét 28 nap(oltóanyag függvényében)a védettség kialakulása roppant bizonytalan időre.Valamelyik kínai vakcinánál már 4 hét után csökkent az ellenanyag jelenléte a vérben ... hurrá.. lehet 3 hétig duhajkodni.És ezt ráadásul nem vakcinaellenesként írom.

2021. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Engem nem oltottak még be, nem is sürgős. NEm vagyok veszélyeztetett.

Viszont a szüleimet beoltották, sokkal nyugodtabb vagyok azóta.

2021. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Én nem fogom felvenni, 4++++ allergiás vagyok mindenre, nem öletem meg magam
2021. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!