Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van értelme beoltatni magát...

Van értelme beoltatni magát annak, aki a 20as éveiben jár, egészséges stb?

Figyelt kérdés
Ki tudja mi van ezekben a vakcinákban, mik a hosszú távú következményeik az emberi szervezetere nézve... Ti hogy vagytok ezzel, főleg velem egykorúak?

2021. ápr. 4. 10:45
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek, beregisztráltam magam.
2021. ápr. 4. 12:57
 22/52 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, befolyásolható személyiség vagy. Ne légy magadra büszke.
2021. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
75%
22. te is befolyásolható személyiség vagy, hiszen valami/valaki meggyőzőtt arról, hogy ne oltasd be magad.
2021. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
23%

#23

Engem miért befolyásolt volna bárki is?

Figyelj, fényévente vagyok beteg egyszer, nagyon odafigyelek magamra, 100%-ban egészséges vagyok.


Most minek oltássam be magamat teljesen feleslegesen, ha szinte soha nem vagyok beteg, meg nagyon erős az immunrendszerem?


Ez most olyan, hogy teleeszed magad ebédre, de még megeszel, teljesen feleslegesen, két szelet tortát, pedig érzed, hogy a szervezetednek semmi szüksége rá.

2021. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
Inkább oltasd be magad, az a biztos, de minél hamarabb légyszi. Csak aztán ne felejtsd el 6 havonta az ismétlőszurit, nagyon nagyon fontos!
2021. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
70%
24. és honnan tudod, hogy az immunrendszered megvéd? És honnan tudod, hogy mi az egészésges? Onnan, hogy valahol olvastad vagy elmondták neked és te elhitted. Tehát befolyásolató vagy.
2021. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám tegnap halt meg a koronavírus következtében. 😭🖤 Igaz, hogy krónikus beteg volt, de jól kordában volt tartva a betegsége, sokkal több ideje lett volna hátra. 63 évesen hagyott itt minket. Én még csak 23 éves vagyok és végig azt mondtam, hogy nem fogom magam beolttatni, de ez a véleményem megváltozott. Nem apu halála miatt, hanem azért mert a kórházba be lehetett menni hozzá látogatóba, igaz nem a kórterembe, hanem csak a folyosóra, de egy üveg falon keresztül be lehetett látni a betegekhez. Apu az intenzíven feküdt lélegeztetőgépen, sok volt a fiatal is. Több intenzíves kezelőorvossal is beszéltem, mert ki akartam könyörögni, hogy hadd menjek be apukámhoz fél percre, megfogni a kezét, de azt mondták az orvosok, hogy szó sem lehet róla, mert az én korosztályom is került lélegeztetőgépre, a 30-as korosztályból meg még többen. A mostani britt mutáns veszélyes a fiatalokra is, olyanok is bekerültek az intenzív osztályra, akiknek semmi alapbetegségük nem volt. Ezek az emberek általában azért túlélik a vírust, de én nem akarok arra a szintre eljutni.
2021. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
37%

#26

Te tipikusan a kötekedő emberek közé tartozol. Jártatod a szádat, jelen esetben irogatsz, teljesen feleslegesen. Hallatni akarod a hangodat. Írsz, kötekedsz, csak mert valaki nem ért veled egyet.


Mindenki azt csinál az életével, amit akar, másnak meg semmi beszólás a nincs ebbe. Más életébe ugass bele, már ha hagyják!

2021. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
22%

#27

Részvétem.


Anyukámat 4 éve veszítettem el, 12 évig küzdött a daganattal. 57 éves volt. Én akkor voltam 26 éves.


Csak úgy halkan megsúgom, rákban éves szinten több mint 30 ezer ember hal meg. Ebbe a covidba egy év alatt mennyien is? Bő 18 ezren? Persze ez nem verseny. Viszont van sokkal veszélyesebb is, mint ez a covid.

2021. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
74%
28. Akkor te miért ugatsz bele más döntésébe? De örülök, hogy megvilágosodtál, reméljük máskor nem ugatsz bele.
2021. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!