Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van értelme beoltatni magát...

Van értelme beoltatni magát annak, aki a 20as éveiben jár, egészséges stb?

Figyelt kérdés
Ki tudja mi van ezekben a vakcinákban, mik a hosszú távú következményeik az emberi szervezetere nézve... Ti hogy vagytok ezzel, főleg velem egykorúak?

2021. ápr. 4. 10:45
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
69%
29. és a rák fertőző? Tudtommal nem. Akkor hogy jön ide?
2021. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

#29

Részvétem.

Tudod mivel lehetne sokat segíteni a rákgyógyítás hatékonyságán most? Ha nem terhelné túl az egészségügyet egy világjárvány. Ha a rákbetegek életét a rákon kívül nem fenyegetné egy légi úton terjedő betegség, ami kihasználja a gyengébb immunrendszerüket. Halkan megsúgom, amikor azt mondják, sokan nem közvetlenül a Covidba halnak bele, az igaz. De pontosan az teszi tragikussá, hogy Covid nélkül még élhettek volna évekig.

2021. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
12%

#31

Leírtam, hogy van más sokkal veszélyesebb betegség mint a covid, csak most a propaganda miatt, csak a covid létezik, más nem. Az már ugye senkit se érdekel, hogy másban jóval többen halnak meg, mint a covidba, most a sláger betegség a covid. Minden más háttérbe szorul.

2021. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
84%
#29 Csakhogy a covid egy fertőző betegség, a rák pedig nem, bár nem vagyok benne biztos, hogy érted a különbséget.
2021. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
21%

#24 Annyi eszed van, mint egy marék földnek. Még azt sem tudod, hogy a fényév nem az idő, hanem a távolság mértékegysége... 😁😁😁


És az ilyen nyomingerek osztják itt az észt... 😁😁😁

2021. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
18%

#34

Influenza szezon idején több ezren halnak meg, még sincs ekkora hiszti. Influenza szezon pedig évente kétszer van.


#35

Egy fényév egy év, ergo nagyon ritkán, évente egyszer, de azért muszáj kötekedned, ugye?

Tehát, hogy a h..lye is, tehát te is megértsd, évente, ha egyszer vagyok talán beteg. Ennyire értetlennek miért kell lenni? 😒🤔

2021. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, influenzaszezon idején nincsenek fullon az intenzív osztályok. Ez hogy lehet? És mielőtt azt mondod, hogy nincsenek is tele: de. Ugyanis kórházban dolgozom, pontosan tudom a valós helyzetet.
2021. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem halt meg szerencsére , de intenzív osztályra került családtagom és majdnem meghalt a covid miatt.. (27 éves alapbetegség nélkül ) ...én 23 éves vagyok és már januárban megkaptam az oltást ami egyáltalán nem bánok és a fentebb említett dolog miatt 100%-osan jó döntést hoztam! (Egy eü dolgozó )
2021. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
16%

#37

Valós helyzetet én is tudok mesélni: két rokonom idősotthonban dolgozik, és mondták, hogy az idősek oltás után sorra lettek rosszul, hánytak, és sokan meg is haltak oltás után. Unokatestvérem felesége körzeti orvos mellett asszisztens, beadta egy 80 év fölötti egészséges bácsinak az oltást, két hétre rá meg az oltás mellékhatásaként veseelégtelenségben meghalt.


Csak az ilyen eseteket a média nem hozza le!

2021. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
73%

"az oltás mellékhatása kén"


Ez spekuláció. Több ezer, több millió ember vizsgálták az oltásokat, a halált okozó mellékhatás (jellemzően allergiás reakció) marha ritka.


Ez az "oltástól halt meg" állítás kB olyan, mint ha én ma marhapörköltet ennék ebédre, majd holnap kapnék egy tudőembóliát, te meg azt allítanád, hogy a marhapörkölt tudőembóliát okoz.


Amit csinálsz, az az egyik leggyakoribb érvelési hiba.

[link]

2021. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!