Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez így igaz, vagy csak az...

Ez így igaz, vagy csak az oltókampány részeként terjeszti a rémhírt ez az orvos?

Figyelt kérdés
Az M1 hiradó oltóközponti riportjaban az egyik orvos azt mondta, hogy mindenkinek meg kell kapnia az oltást, mert aki nem kap az meghal covidban, sőt megfertőzi a gyermekeit és azok is meghalnak.

2021. ápr. 9. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Elérhető erről valami videó? Kicsit hihetetlennek tűnik nekem, nyilván nem mindenki hal bele a covidba.
2021. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Durva, de szerintem igazat mond!


Egyszer mindenki meghal. Aki oltást kapott azt mar nem könyvelhetik el covidhalottnak, a többieket igen. Ilyen egyszerű!

2021. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

"Aki oltást kapott azt mar nem könyvelhetik el covidhalottnak"

Miért ne könyvelhetnék? Egyik se véd 100%-ban, pláne úgy, hogy másfél hónapos folyamat, mire a maximum védettséget hozza.

2021. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem igaz. Én is itthon gubbasztottam tavaly 2 hétig pozitív Covid teszttel, és semmilyen tünetet nem éreztem és oltást sem kaptam. Ha mindenki meghalna, akkor én is meghaltam volna. Vagy majd ha "elkapom" még egyszer, akkor halok meg? Vicc.
2021. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Forrás?
2021. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 krwkco ***** válasza:
100%

kérdező

"viccesen hangzott, hogy az oltás biztonságos de a covidnál azért veszélyesebb"

Elvileg ez is lehetséges. Azért, mert az oltás mellékhatásai mindenkinél jelentkezhetnek, akit beoltottak. A mellékhatás valószínűségét a korosztály teljes létszámával kell felszorozni.

A COVIDban fellépő súlyos, maradandó, esetleg halálos kimenetel valószínűségét meg csak annyival, amennyien megbetegszenek. De itt felmerül a kérdés, hogy mennyi idő alatt. Szerintem az volna a reális, ha az oltásból származó védettség teljes időszakára számolnák ki a megbetegedések számát, ha mindenki oltatlan. Az ábrán ez mintha csak 16 hét lenne, ami szerintem kevés.

És emellett vannak más hatások is. Ha egy korosztályt nem oltanak be, mert számukra kockázatosabb az oltás, akkor a körükben fennmarad a járvány. És vagy maradnak a korlátozó intézkedések, vagy más korosztály oltatlanjai is megbetegszenek.

Szóval ez megint egy újabb angol járványkezelési marhaság.

2021. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 krwkco ***** válasza:

Bocs, ez teljesen félrement.

Ide akartam írni:

www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-fertozesek__11073095-mit-gondoltok-errol-astrazeneca-oltas

2021. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mára mindenki önjelölt COVID-szakértő lett, akinek a neve előtt valami légypiszok van. Valójában SENKI nem tud SEMMIT.
2021. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem ezt mondta.
2021. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Itt van meg egy ilyen szakértő Dr. MENGELE



[link]

2021. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!