Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Voltam koronavírus IgG immunvá...

Voltam koronavírus IgG immunválasz teszten. Szeronegatív intervallumú eredmény jött ki, viszont az érték közelebb volt a határértékhez, mint a 0-hoz. Lehettem koronás ilyen értekkel korábban ha...?

Figyelt kérdés
...tavasz elején másfél hétig volt korona gyanús tünetem. Ezen túl pedig negatív PCR teszteket produkáltam úgy, hogy 3 igazolt covidossal éltem karantént alatt egy lakásban. Gondoltam akár emiatt sem kaphattam el. Csak nehez hova tenni magyarázat nélkül a kapott értéket.
2020. dec. 1. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán egy másfajta koronavírusod volt és azért volt ilyen immunválasz.
2020. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még az elején volt, hogy majd két hétig fájt a fejem és szédültem szünet nélkül. Sok osztrákok felől érkező emberrel is találkoztam és akkor ott már voltak fertőzöttek. Mondjuk 8 hónap után nagy értéket kár lenne várni, de az biztos négyből most csak én voltam negatív. Kétszer is.
2020. dec. 1. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez alapján, nem szakértőként szerintem: vagy nem alakult ki elég erős védettség, vagy már kezd elmúlni, de feltehetőleg covidos voltál valamikor, de hogy akkor, amikor év elején szédültél vagy máskor, tünetmentesen, bármi lehet.

Sajnos olyanról hallottam,bár valószínű ritka, hogy valaki kétszer is fals negatívot produkált.

2020. dec. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!