Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Esélyes, hogy májustól már...

Esélyes, hogy májustól már könnyebben válogathatunk a Covid oltások között?

Figyelt kérdés

Orbán elvtárs az összes jelentkezőt be tervezi oltatni hó végéig. Én külföldön dolgozó állampolgárként májsuban tudok legkorábban Pestre menni, hogy felvegyem az oltást. Nekem egyedul a Pfizer, Moderna vagy a Jahnsen jön szóba. A többiben nem igazán bízom, vagy utazás miatt a Szputnyik sem lenne aegjobb választás, bármennyire is mondják hatékonynak.


Mi erről a véleményetek?



2021. ápr. 12. 12:00
A kérdező szavazást indított:
Lehet majd májustól válogatni.
Vakcinából ne válogass, antianyag legyen magas.
Vedd fel, amit ajánlanak neked.
Csak nyugati vakcina
Csak keleti vakcina
A vakcina öl
Nincsen vírus
Nem kérek csipszet.
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem párral már több lehetőség lesz, de hogy még mindig nem lesz az, hogy 10-féle vakcina lesz az országban, és mindegyikből lesz minden egyes oltóhelyen elegendő, hogy tényleg rendesen lehessen közülük választani, az biztos.


"májsuban tudok legkorábban Pestre menni, hogy felvegyem az oltást"

Mi az, hogy felvenni? Küldesd el GLS-sel, aztán majd nem fel-, hanem átveszed. A vakcinával oltani kell, nem fel...adni?.

2021. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Vírus van, csak olyan veszélyes járvány nincs, amivel a média rettegtet. Ezért aztán tök felesleges az oltás.
2021. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha isten úgy akarja, akkor úgyis elvisz. Akkor meg nem mindegy, hogy covidban vagy rákban.
2021. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akik most röhögnek a csipszen:

[link]

2021. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as

Az ateistákat nem.

2021. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!