Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Mivel egyre több helyen olvasok ilyeneket, ezért gondoltam megosztom veletek ezt a gondolatot. Szóval arról lenne szó, hogy akiket nem oltanak be, azokat megvonják bizonyos szolgáltatásoktól és akár pénzbirságot is kell fizetniük majd.

Szerintem ez annyira undorító dolog, mivel a vírus ugyanúgy fertőz. Szóval, azok akik be vannak oltva azok is ugyanúgy megfertőzik egymást, így akik otthon vannak oltatlanok nem befolyásoljk a vírus terjedését... Szóval ugyanúgy az emberek között lesz valószínűleg örökre. Tudom, hogy akik elkapják a koronát és élet eszélyes tüneteik vannak leterhelik az egészségügyet, ezért a következőket ajánlanám:

- kitűznék egy időpontot (persze teljesíthető kereteken belűl), hogy aki be akarja oltatni magát az be tudja még időben

- akik viszont nem akarják és elkapják a vírust, azoknak hatalmas egészségügyi birságot kelljen fizetniük az ellátásért cserébe

- igazolvány ellenében (pl:terhesség, bizonyos betegségek, amik miatt nem kaphat oltást) nem kell bírságot fizetni



2021. ápr. 14. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A második verzióval kapcsolatban: vajon akkor TB-t minek fizetek?
2021. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem még így is igazságosabb, mint az, hogy mindenkit megbüntetnek, ha nincs beoltva. Más ellátásért nem kéne, csak az ilyen esetekért, mivel van választási lehetőség.
2021. ápr. 14. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez mekkora baromság...
2021. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!