Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az Astrazenecát tényleg...

Az Astrazenecát tényleg "csak" azért tiltják be, mert néhány embernél trombózist okozott?

Figyelt kérdés

Értem, hogy minden élet számít, de nem hiszem el, hogy a többi oltás senkinél, semmit nem okozott. Biztos vagyok benne, hogy amiatt is haltak meg emberek, csak valamiért az Astrát hurcolják meg. Nem értek hozzá, de simán elhiszem, hogy politika van emögött is.


Én is Astrát kaptam, 1 napra kiütött. Sőt, szinte minden korombelit (40 év alattit) megviselt az oltást követő nap, de akkor sem bántam meg és nincs bennem rossz érzés, ma is bevállalnám, hogy azzal oltsanak.


2021. ápr. 14. 17:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Norvégiában 130.000 beoltottból 5-nél alakult ki vérrög. Ennél még bármelyik gyógyszer is veszélyesebb, amit gondolkodás nélkül beszed bárki, pl lázcsillapítók, fogamzásgátlók. Én nem félek, szerintem csak lejárató kampány megy ellene, mert brit és ugye kiléptek az EU-ból.


Engem holnap ezzel oltanak.

24N

2021. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%

“ Én is Astrát kaptam, 1 napra kiütött. Sőt, szinte minden korombelit (40 év alattit) megviselt az oltást követő nap, de akkor sem bántam meg és nincs bennem rossz érzés, ma is bevállalnám, hogy azzal oltsanak.”


A Pfizer, Moderna és a Sputnik is okoz ilyet. Tökmindegy, melyikkel oltanak be.

2021. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Na, pont ma mesélte az egyik kollégám, hogy az anyukája meghalt tegnap este, 2 nappal a Pfizer után :( 75 éves volt, a veséje nem jól működött, de nem volt covidos és az oltás előtt "semmi baja" nem volt.
2021. ápr. 15. 18:13
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 ez borzasztó, részvétem :( 11-es válaszoló vagyok és az én utcámban is egy idős házaspár ugyanígy 2 héttel a második adag Pfizer után halt meg. Más oltásnál ilyenről még nem hallottam...
2021. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!