Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szputynik V oltást mennyire...

Szputynik V oltást mennyire vizsgálták meg?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy bemerjem-e adatni ezt az oltást, elvileg még nincs rendesen kivizsgálva, mint a pfeizer.

Mikor fogják kivizsgálni ezt a vakcinát és mikor adják ki az adatokat stb.?



2021. ápr. 17. 02:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Ezt honnan vetted? Rendesen ki van vizsgálva, és ugyanolyan biztonságos, mint bármelyik másik. Sőt, egyes vizsgálatok arra utalnak, hogy a leghatékonyabb oltás az összes közül.
2021. ápr. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is és több ismerősöm is azt kapott, és az egészen biztos, hogy semmilyen mellékhatása nem volt.
2021. ápr. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Az Unióban is egyre több ország rendeli be, és múlt héten, vagy két hete valamikor már az európai gyógyszerügynökség is bevizsgálta, és hivatalosan elismerte, engedélyezte.
2021. ápr. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is ezt az oltást szerettem volna, de olvastam, hogy elég sok betegség esetén ellenjavalt és kicsit félek attól, hogyha van valami rejtett betegségem, akkor nagy gond is lehet, ezzel ellenben a pfeizert krónikus betegeknek is adják.
2021. ápr. 17. 03:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha a politikát nézed, akkor itthon tény és való, hogy az ellenzék, fleg a DK kavart ellene kezdetben, szkeptikusak voltak, de most már a kormány is és az ellenzék is elfogadta, és mindenki szorgalmazza, hogy az emberek oltassák magukat, tök mindegy, melyik vakcinával, mert egyik se árt, és ahogy egyszer valaki naagyon bölcsen megfogalmazta, "a legjobb vakcina mindig az, ami már be van adva" típusától függetlenül...
2021. ápr. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

oltás előtt ki kell tölteni egy kérdőívet a betegségeidről, amit az oltóponton alaposan átnéznek oltás előtt, és ha bármi miatt ellenjavalt az oltás a számodra, akkor nem fogsz kapni.

De még egy esetleges mellékhatás kockázata is elenyésző amellett, amiyen kockázatot a koronavírus jelenthet.

Ezt nem én mondom, ezt orvosok mondják a vakcinákkal kapcsolatban, általánosságban.

2021. ápr. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha találomra elolvasod bármelyik háztartásokban gyakran előforduló, hétköznapi gyógyszer vagy kenőcs tájékoztatóját, a legtöbbön elég durva esetleges mellékhatásokat fogsz találni, még akár halálos kimenetelűeket is. Ha ezeket komolyan vennénk, az életben nem vennénk be többet semmilyen gyógyszert.
2021. ápr. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Adasd be, nem lesz gond :).
2021. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Főleg azért is adasd be az oroszt, mert a kínaival vannak gondok és abból rengeteg érkezett hozzánk.


Az a baj a kínaival, hogy nem elég erős a válaszreakció és jó néhány embernél nincs antitest 2 oltás után sem.

2021. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó néhány ember sok millióból néhány száz fő, tegnap olvastam erről egy cikket. S például az influenza elleni védőoltásról is köztudott, hogy bizonyos embereknél 40%-os hatékonysággal is alig működik, főleg idősebbeknél. Csak ezen eddig senki nem akadt fenn.
2021. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!