Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Parlagfűallergiások, ti hogy...

Parlagfűallergiások, ti hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én már pár napja tüsszögök,és viszket nagyon a szemem,kapar a torkom,kiváncsi vagyok mások most hogy vannak.
2010. aug. 21. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Fel ismered a parlagfüvet?

Ki húztál az idén már 1 tövet is?

HAJRÁ!!!

2010. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok fele,folyamatosan hapcizok,viszket a szemem,folyik az orrom.

Én vettem egy Allergia nevű gyógyszert és egy Nasivin-t :)

2010. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Irtó rossz folyamatosan bevan dugulva az orrom,ha fekszek végképp nem kapok levegőt. Rhinospray-t használom már vagy két hete,eléggé bevállt és remélem ne halok bele túladagolás miatt:D

Más tünet nincs,de ennél az orrdugulásnál nincs is rosszabb.

2010. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem viszketett a szemem,könnyezem.. Torkom is viszket nagyon rossz.Valamikor rám jön a félóra tüsszögés is,orromat is "csikarja".. Nagyon nem jó..

Ilyenkor mindig kínlódás van :D

2010. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én már tegnap nagyon cikinek éreztem,hogy 6-szor tüsszentettem el magam egy üzletben és akkor már néztek meg mindenki,hogy -jól megfáztál-és én 1000-szerre is elmondom,hogy -nem,allergiás vagyok-...
2010. aug. 22. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!