Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik Covid oltás után lettek...

Akik Covid oltás után lettek rosszul és kerültek kórházba őket nem tesztelték le?

Figyelt kérdés

Engem mielőtt bevittek a mentősök teszteltek, sőt mikor bevittek a Covid sűrgősségire, akkor is csináltak pcr tesztet.

Nem értem, ha valaki oltás után lesz rosszul, mindig azt mondják, hogy oltás előtt lappangott benne, vagy utána kapta el, és még nem alakult ki a védettség. De nem mondják soha (vagy nekem nem tűnt fel) hogy koronás volt. Gondolom ezért megy a hitetlenkedés hogy az oltás okozta...

Mindig olyan mintha feltételezések lennének, hogy mivel került intenzívre. Remélem érthetően írtam le.


2021. ápr. 19. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Apu is ilyen nem tesztelték le.
2021. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezért se szokás járvány idején oltakozni , mert vírusra nem oltunk rá . Így , hogy olyan vírussal állunk szembe aminek legtöbbször tünete sincsen sok embert ráfognak oltani a vírusra. Szerintem ennek a tényét próbálják elsikkasztani.
2021. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt a facén egy poszt, búcsúztató. Nem hiszem viccelne bárki. Kismama oltás után két nappal meghalt, Poszt már törölve covid elhunytak közt megjelent 32 éves nő, állapotos.És ismeretségi körben is volt.hasonló. Nem ellenzem az oltást, feliratkoztam, de hiányolom a tesztelést, és kicsit nagyobb odafigyelést.
2021. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!