Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan zajlik egy itthoni...

Hogyan zajlik egy itthoni Covid-oltás? Mennyire vizsgálnak meg előtte?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 17:48
A kérdező szavazást indított:
Beoltatom magam, vagy már túl vagyok rajta.
Csak akkor oltatom be magam, ha kötelező lesz.
Nem oltatom be magam.
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt nálunk semmenyire:) azt se nézték a papíromon ,hogy daganatos beteg vagyok,tehát eggyel több vagy kevesebb ,nem oszt nem szoroz nekik:)
2021. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vizsgálat! A kapott eü. lapon fel kell tüntetned, hogy van-e krónikus betegséged, meg hasonlók... .
2021. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vizsgálnak meg előtte, legfeljebb hőmérséklet, vérnyomás mérés történik, de nem minden oltóhelyen. Beleegyező nyilatkozatot kell kitölteni, ami megtalálható a koronavirus.gov.hu-n is. Abban szerepelnek egészségi állapotra vonatkozó kérdések. Emellett a háziorvosra van bízva az oltásra történő behívás, aki az esetleges betegségek, gyógyszer allergia stb alapján a számodra megfelelő oltást ajánlja fel.
2021. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az ember torkába sem néznek bele azzal a fa lapkával?

Köszönöm az eddigi válaszokat és mindenkinek jó egészséget kívánok covidon kívül is!

2021. ápr. 20. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem vizsgálnak meg előtte, nincs rá idő. Beoltanak és mehetsz a dolgodra.
2021. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vizsgálnak meg semennyire. Ha lélegzel, oltható vagy.
2021. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, walkmanről megy a fülemben (belégzés, kilégzés...). :)
2021. ápr. 20. 19:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a fontos, hogy ne legyél éppen lázas beteg. A homlokos távhőmérővel akkor se mutatnák ki, ha lázas lennél, az semmire nem jó. De úgyis érzed, ha lázas vagy, és megmérheted előtte otthon.

Egyébként nagy tömegeket kell beoltani viszonylag rövid idő alatt, nem férne bele mindenkit alaposan megvizsgálni előtte.

2021. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt egy homlok hőmérőzés,megmérték a vérnyomásomat,aztán megkérdezte a doki hogy hogy vagyok, közbe a nővérke már tűrte fel is a pólómat fel,és mire felocsúdtam bár bent is volt.Kaptam egy cetlit,h mit kaptam,meg hogy mikor lesz a 2.ik szuri.

Annyi h ott kellett maradnom még a váróban 20 percet(nincs-e allergiás reakció),aztán mehettem is magamtól.

2021. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nalunk nyakon mertek homersekletet😀🤷🏽‍♀️Nekem ott meg nem mertek picit fura volt
2021. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!