Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor oltanak már be?

Mikor oltanak már be?

Figyelt kérdés
Februárban regisztráltam és még mindig nem kaptam meg az első oltást sem míg van aki már a másodikon is túl van.

2021. ápr. 20. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Még 2 percet csúszni fog, mert ma este én is regelek.
2021. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy mikor regisztráltál, prioritási csoportok vannak. Ha valaki, aki nálad veszélyeztetettebb, mondjuk idős, ma este regisztrál, ugyanúgy eléd kerül, mintha decemberben regisztrált volna.
2021. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem tudom a kérdező hány éves, de én 50.
2021. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3, csak akkor számít, ha ugyanaz a háziorvosotok.
2021. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem egészen. Valahol az elszámolásnál közvetve mindenképp számít. Gondolj bele, ha hirtelen 50000-en regisztrálnak, de egyik sem a kérdező dokijához tartozik, annak nem lesz hatása?
2021. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
#5, én úgy tudom, hogy a praxisokhoz tartozó betegszám alapján osztják szét a vakcinákat. De logikus lenne a regisztráltak száma alapján osztani, és akkor valóban lenne egy kis hatása.
2021. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!