Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltás után tetoválás?

Oltás után tetoválás?

Figyelt kérdés
Párom ma délelőtt volt tetováltatni. Délután szóltak neki, hogy csütörtökön mehetne koronavírus elleni oltásra. Az háziorvos nem tudta megmondani, hogy a tetoválás befolyásol e valamit....(nem is értem). Van itt olyan valaki aki ilyen helyzetben volt? Vagy hallottatok erről valamit? Be lehet így adatna az oltást?

2021. ápr. 20. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem hogy befolyásolna bármit is, max ha a vállán van és friss a tetkó akkor kicsit érzékenyebb még ott a bőr felület
2021. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A friss tetkót amúgy sem szabad piszkálni, egy darabig víz sem érheti. Én a helyetekben várnék veke amíg teljesen begyógyul.
2021. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja, csak ne a frissen tetovált területre szúrják be az oltást!
2021. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja most nézem hogy fordítva tettem fel a kérdést 🤦 tetoválás után oltás?

De köszönöm a válaszokat 😊 a hátán van a tetoválás nem a karján. Igazából azért kérdeztem mert elvileg valamennyire gyulladt ugye a tetovált terület, vagyis gyulladás van a szervezetében, és nem e okozhat ez gondot neki.

2021. ápr. 20. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lázas, akkor nem gond.
2021. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 scamdemic ***** válasza:
24%
Mindkettő lerövidíti azt élettartamot, egyenként is, hát még duplán, de ki mit választ magának...
2021. ápr. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Már a neved elmondja hogy mennyire buta ember vagy, és még büszkén hírdeted is...
2021. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!