Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki kapott sinopharm regisztrá...

Aki kapott sinopharm regisztrációra lehetőséget, mi a döntésetek?

Figyelt kérdés
Elfogadtátok, regisztráltatok vagy nem?

2021. ápr. 21. 15:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%
Most kaptam értesítőt erre, de nem kérem.
2021. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%

En se akartam.

Van 3 biologus a csaladban, es valamiert mind a 3 csak ezt akarta.

Ez gyozott meg, igy vegul en is ezt kertem.

2021. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem kértem. Szerencsém van, home officeban vagyok, megengedhetem magamnak azt a "luxust", hogy várjak.
2021. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Én a mai foglaltam időpontot a jövőheti oltásra, hétfőn megyek. Bár elsősorban én is inkább a pfizert szerettem volna, de úgy vagyok vele, hogy akármelyik oltás jobb, mint magát a vírust elkapni, aminek eléggé kétséges a lefolyása... 21/F
2021. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%
*mai napon
2021. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%
Dicseretes gondolat!:)
2021. ápr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is felkínálták, én elfogadtam. A családból 3-an már megkapták ezt a vakcinát, és senkinek semmi baja nincs tőle. Kedden kapom meg, de nem félek tőle. 18/L
2021. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
85%

Én is ma kapom, önként foglaltam időpontot. :)

Egyébként ha ők kerestek volna meg, akkor is elfogadtam volna bármelyiket, kivéve az Astrát, attól sok ismerősöm ágynak dőlt.

2021. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Én elutasítottam. Ha már eddig kibírtam anélkül, hogy koronás legyek, valószínűleg kibírom addig míg lesz rendes vakcina. Bár azt mondta az orvos asszisztense, hogy pfizerre nagyon sokat kell várni. Mert mindig csak a kínait rendelik meg. Mindig tudtam, hogy ez a kormány a legaljasabb, de hogy ennyire? Ott lopnak, csalnak, hamisítanak ahol tudnak. Ja és az se véletlen, hogy magyarországon a legmagasabb a covid pozitívok halálozási rátája. Meg napi 200 fő feletti halálozás mellett teraszokat nyittatnak? Kicsit mintha korai lett volna...
2021. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!