Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt lázatok Sinopharm (kínai)...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Volt lázatok Sinopharm (kínai) vakcina után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kedden oltatom maga a Sinopharm kínai vakcinával. Munkám miatt rá vagyok kényszerítve minél előbbi oltásra, a kormány megkülönböztető politikája miatt, így kénytelen vagyok ráugrani a dologra. Csütörtökön viszont fontos, halaszthatatlan dolgom lenne, amit jó lenne láz nélkül végigcsinálni.


Valaki közületek esetleg kapott már Sinopharm oltást? Milyen mellékhatásokra készüljön az ember?


22 éves vagyok,kicsit túlsúlyos, de egyébként elvileg egészséges férfi.



2021. ápr. 24. 02:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
7%
Persze, azért nem volt lázatok, mert nem volt megfelelő immunválasz. A sinopharm egy nagyon ócska, rossz vakcina.
2021. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%

Semmi köze a láznak az immunválaszhoz.

Van aki teljesen tünetmentesen vészelte át a covidot, de mégis termelt a szervezete ellenanyagot. Akkor az hogy van?

Semmi baj a Sinopharmmal, 50 éve ismert eljárás szerint készül és tartalmazza a teljes elölt vírust, míg a többi vakcina csak az eredeti vírus egy sejt részét, csak azokkal meg az abaj, hogy a mutánsok ellen kétésges hogy hatékonyan tud megvédeni.

2021. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
89%
Ennyi 😁
2021. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 LilPumpfan01 válasza:
92%
Ma kaptam meg,enyhe kar fájdalmam volt csak semmi más mellékhatás.
2021. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%
Ma oltattam be magam én is és a párom is. Az oltás beadása nem fáj, kb, mint egy szúnyog csípés. Viszont egy órán belül mind a ketten elkezdtünk szédelegni, ami 6 órán keresztül tartott mindkettőnknél, aztán hirtelen elmúlt. Kb olyan érzés volt, mintha be lennél rúgva. Kicsit belassultunk és a koordináció/ figyelem nehézkes volt. Lázunk nem volt és semmink nem fájt. Lehet számít az is, hogy mi szeptemberben voltunk betegek. Én azt javaslom oltás előtt intézd el a dolgaid, utána siess haza és pihenj/nézz tévét! Ma dolgozni semmikép se tudtam volna.
2021. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
92%

Én ma kaptam meg délelőtt, az oltás helye kicsit érzékeny, de azonkívül semmi más tünet nincsen! :D

20/L

2021. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
89%
Na látom megjöttek az oltásellenesek lepontozni...
2021. ápr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
61%

Nekem ma délután 13.30-ra van időpontom ,de nem merek elmenni ... Mért kell hirtelen belőle 3 ? Nem tudok aludni ez miatt egyenlőre ,csak olvasom/gyűjtöm az infokat.

Nem bírom idegileg !!!

2021. ápr. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
#18 Magyarországon nem kell belőle három.
2021. ápr. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
77%
Tegnap kaptam az elsőt, nekem sincs semmi
2021. ápr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!