Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hamarosan itt az Indiai...

Hamarosan itt az Indiai Mutáns Vírus? Bejöhet Ausztriából ha odaér Ausztriába?

Figyelt kérdés

[link]


Megjelent Svájcban az indiai mutáns

Svájcban is azonosították a koronavírus indiai variánsát − írja a Guardian. Az országban egyelőre egy esetet regisztráltak.


A vírusváltozatot egy „repülőtéren áthaladó utasnál” azonosították.

A vírusváltozat miatt több ország szigorította az Indiából érkező utasok határátlépésre vonatkozó szabályait.


[link]



Il primo caso della variante indiana del COVID 19 è stato trovato in Svizzera. Si tratta di un passeggero che era entrato attraverso un aeroporto di transito. La consultazione sull'inserimento dell'India sulla lista dei Paesi a rischio è in corso.

Vagyis.

A COVID 19 indiai változatának első esetét Svájcban találták meg. Ez egy utas, aki egy tranzit repülőtéren keresztül érkezett. Folyamatban van a konzultáció India felvételéről a veszélyeztetett országok listájára.

És Svájc Ausztria mellett van. Ausztria pedig Magyarország mellett.



2021. ápr. 24. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
33%
Mi van? Tudod egyátalán miről beszélek?
2021. ápr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:
KÍNA_terv xd #12 jön az Indiai Mutáns Vírus
2021. ápr. 25. 00:44
 13/62 anonim ***** válasza:
47%
Ok...
2021. ápr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
70%

"Hát mókuska, ha te lennél "hivatalos" 4. hete átlagosan heti 2 temetésre (volt amikor 4 volt...), nem százévesekére, és előtte atlag 3-5-8 évente ment el valaki (nem 40 - 50-esek, hanem nagyik és dédik), akkor máshogy látnád. Ne kelljen máshogy látnod, csak azt kívánom." Ne foglalkozz vele, direkt tolja. Undorító. Így próbál különleges hópihe lenni. Minden ilyen kérdés alatt játsza az agyát.


Pár hete leírta valaki, hogy az anyja kórházban van emiatt a szar miatt, kapta privátokat ezektől a nyomorék járványtagadóktól, hogy biztosan hazudik meg hogy krónikus beteg, szóval akkor mindegy is.

Pedig teljesen logikus és várható is volt egy világjárvány és az hogy nem tudják megfelelően kezelni a helyzetet.

2021. ápr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
47%

Fosson mostmár ,aki még nem unja!


Én és a családom mar túltettük ezen magunkat.Hozzáteszem haltak meg körülöttünk.Szomszed,rokon,munkatars.

A fiaim elkapták.A feleségem és én elkaptuk.Amit jozam emberi mértékkel meg lehet tenni,megtesszük.


Viszont ha menni kell,akkor menni kell!


Nem élhető az élet,ha mindennap azon remeg valaki,hogy úristen jön a tripla,meg a tetra variáns,meg most oltsuk már a 3 féle xarral,mert ez már nem jó rá,meg oltsuk e félévente,meg mivel,meg mittomén.

Reszemről elég volt!

2021. ápr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
54%
Én azt bírom amikor egy 90 éves meghal azt mondják covidban és még élhetett volna sokáig. Az emberi élet 65-85 korul van átlagosan ez fugg attol hogy hogyan elunk. De ne mondja mar senki hogy aki oreg az a covidban halt meg. Aki oreg az abban halt meg mert lejart a biologiai oraja. Ennyi.
2021. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:
#16 NAGYON NAGY A BAJ! hamarosan itt az Indiai Dupla Mutáns Vírus 2x Fertőzőbb és 2x Halálosabb 1-2 héten belül
2021. ápr. 25. 10:27
 18/62 anonim ***** válasza:
42%
16os nak igaza van! A véleményem szerint is jöjjön aminek jönnie kell, úgyis a "jó" Isten dönt! Például azt is hogy mikor kit vesz el és kit hagy meg! Ezt us Ő csinálta! Ezért felmerül bennem a kérdés hogy jó e az Isten. Szerintem ez csak erőfitogtatás az egész a részétől. Bezzeg a saját fiát feltámasztotta a halálból mert egy önző lény! Kérdem én hogy a többi embert miért nem támassza fel ha a saját fiát feltámasztotta? Inkább most pusztít! De ezt szerintem rossz dolog,de ha valaki azt mondja erre hogy jó cselekedet akkor az vagy elmebeteg vagy besz@rt az Istentől! A véleményem,az Isten rossz és önző lény aki úgy mozgassa az embereket mint valami bábúkat!
2021. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
75%
antarktiszi mutáns is van ?
2021. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:
nem tudni róla
2021. ápr. 25. 13:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!