Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hamarosan itt az Indiai...

Hamarosan itt az Indiai Mutáns Vírus? Bejöhet Ausztriából ha odaér Ausztriába?

Figyelt kérdés

[link]


Megjelent Svájcban az indiai mutáns

Svájcban is azonosították a koronavírus indiai variánsát − írja a Guardian. Az országban egyelőre egy esetet regisztráltak.


A vírusváltozatot egy „repülőtéren áthaladó utasnál” azonosították.

A vírusváltozat miatt több ország szigorította az Indiából érkező utasok határátlépésre vonatkozó szabályait.


[link]



Il primo caso della variante indiana del COVID 19 è stato trovato in Svizzera. Si tratta di un passeggero che era entrato attraverso un aeroporto di transito. La consultazione sull'inserimento dell'India sulla lista dei Paesi a rischio è in corso.

Vagyis.

A COVID 19 indiai változatának első esetét Svájcban találták meg. Ez egy utas, aki egy tranzit repülőtéren keresztül érkezett. Folyamatban van a konzultáció India felvételéről a veszélyeztetett országok listájára.

És Svájc Ausztria mellett van. Ausztria pedig Magyarország mellett.



2021. ápr. 24. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
#49 Ez igazi. Ez a valóság.
2021. ápr. 26. 23:43
 52/62 anonim ***** válasza:
a lengyelek is örültek télen hogy kinyitottak erre tessék ,ez várható itt is vajon ? [link]
2021. ápr. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
14 De azért TB-t fizessük, igaz, ha már lenyomorékozol minket. Az lenne csak igazán ütős. Megnézném merre állna a szád...
2021. ápr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:

34-es vagyok, és a 35-ös hozzászólónak válaszolnék:

Nagyjából igyekeztem Bill papa munkásságának utánanézni és látom, hogy ő abban látja a legnagyobb problémát, amely leginkább felelős a túlnépesedésért, hogy a mély szegénységben élő emberek vagy hírből sem hallottak a fogamzásgátlásról vagy pedig egyszerűen nincs rá keret. Nincs rendes nőgyógyászati ellátás például. Tehát ő azt vallja, ha ezeket a körülményeket sikerülne valahogy legalább enyhíteni, akkor a túlnépesedést egy kicsikét vissza lehetne fogni. Nem tudom, hogy te pontosan mire utalsz, hogy kitiltották őket Indiából, mert meddővé tettek volna fiatal lányokat... Én inkább arra gondolnék, hogy egy rettentő vallásos társadalomban fogamzásgátlóval lobbizni... nos, eléggé megosztó lehet, valóban. :D Egyes vallások szerint tilos a fogamzásgátlás, akár az óvszerhasználat is, de ez egy másik kérdés.


Arra reagálva, hogy irtják a népet szándékosan, ráadásul az oltással... nos, abba nem gondoltál esetleg bele, hogy sokkal de sokkal egyszerűbb lenne az a forgatókönyv, hogy szabadjára engednek egy kicsit agresszívabb vírust és hát... így megvonnák a vállukat a kormányok, hogy bocsi, tudjátok, 10 év mire kifejlesztünk ez ellen bármit is és hát... majd 2030-ra talán lesz megoldás, de hát ugye ez sem biztos. Az embereket simán engedik menni, mert hát ugye fertőzzék egymást szépen, az ország vezetői viszont sunyiban beoltatják magukat, tehát ők életben maradnak, a pórnép meg ölheti egymást. Olcsó, hatékony, és nem kell csinálni semmit, RÁADÁSUL totálisan hihető. Mert hát, lássuk be, valóban több tíz év a vakcina fejlesztés, ugyebár legjobb tudásunk szerint vírusos fertőzés ellen nemigen van más módszerünk, tehát ennyi. :))) Én azt gondolom, hogy ebben az esetben AZÉRT tüntetne a nép, hogy nem igaz, hogy a mai technológiával és tudással nem tudunk valamit előállítani vészhelyzetben. Érdekes, ez most MÉGIS megtörtént, és most AZÉRT TÜNTETÜNK, MERT EZ NEM TETSZIK :D Eléggé vicces szerintem. Szerinted, ha módszeresen irtani akarnának, Te vagy Én tudnánk arról bármit is? :D Dehogyis.... :D Direkt kussolnának a vírusfertőzés súlyosságáról, hogy nehogymár még védeni akard magad, menjél csak, és dögölj meg... :D Szerintem ez ennyire bődületesen egyszerű. :D És ezerszer könnyebb, hihetőbb... :D Tehát próbáljunk meg kicsit LOGIKUSAN gondolkodni. :) Köszöntem! :)

2021. ápr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

Vannak országok ahol nincs covid diktatúra, és tessék még élnek, nem haltak ki. Fájdalmas, hogy sok ember még mindig hülyíthető mindenféle mutánssal.

Akkor minek van oltás?....

2021. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
75%
55. Hagyjad. Ezt a népet lehet hülyíteni mindennel. Eddig a maszkot propagálták, az már nem elég, mostmár a vakcina kell. Üzlet, semmi más...
2021. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
#56 Nem hülyítés csak ez az indiai vírusmutáns nagyon veszélyes.
2021. ápr. 27. 09:37
 58/62 anonim ***** válasza:
77%
57. Akkor utcára se menj mától fogva, mert elüt a villamos, balesetet szenvedsz autóval, megcsíp egy darázs, belédvág a villám.
2021. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:

Akkor utcára se menj mától fogva, mert elüt a villamos, balesetet szenvedsz autóval, megcsíp egy darázs, belédvág a villám.



Jaj a sok hülyeséged. Az indiai mutánsvírus halálos.

2021. ápr. 27. 09:49
 60/62 anonim ***** válasza:

Akkor minek is kell oltás?

Tudod a média veszélyesebb, mint a koronavírus... még az indiai dupla mutánsnál is. Kapcsold ki a tévét, ne nézz annyi híreket, és menj ki, éld az életed. Majd meglátod mi igaz és mi nem.

2021. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!