Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hamarosan itt az Indiai...

Hamarosan itt az Indiai Mutáns Vírus? Bejöhet Ausztriából ha odaér Ausztriába?

Figyelt kérdés

[link]


Megjelent Svájcban az indiai mutáns

Svájcban is azonosították a koronavírus indiai variánsát − írja a Guardian. Az országban egyelőre egy esetet regisztráltak.


A vírusváltozatot egy „repülőtéren áthaladó utasnál” azonosították.

A vírusváltozat miatt több ország szigorította az Indiából érkező utasok határátlépésre vonatkozó szabályait.


[link]



Il primo caso della variante indiana del COVID 19 è stato trovato in Svizzera. Si tratta di un passeggero che era entrato attraverso un aeroporto di transito. La consultazione sull'inserimento dell'India sulla lista dei Paesi a rischio è in corso.

Vagyis.

A COVID 19 indiai változatának első esetét Svájcban találták meg. Ez egy utas, aki egy tranzit repülőtéren keresztül érkezett. Folyamatban van a konzultáció India felvételéről a veszélyeztetett országok listájára.

És Svájc Ausztria mellett van. Ausztria pedig Magyarország mellett.



2021. ápr. 24. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
Nem marad.
2021. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:
Majd megint petícióznak és nem lesz. Meg jön az Indiai Mutáns Vírus.
2021. ápr. 25. 22:19
 33/62 anonim ***** válasza:
14%
a gond az indiai mutációval az hogy sajnos nem ugy viselkedik mint egy influenza virus. mivel afrikai és indiai embereken tesztelték Bill gec.iék az oltásaikat az elmult 15 20 évben ami sok esetben halált bénulást és meddöséget okozott föként 10en éves lányoknál nem tudni mit tartalmaz és mi várható a fertözés után. indiából már évekkel ezelött kitiltotta a kormány a Gates alapitányt. jóformán tömeggyilkosságot és sterilitást végeztek az embereken. a favipiravir nevü gyogyszert irják itthon is acovidosoknak láz ellen ami bizony malária elleni gyógyszer. ez azt jelenti hogy a covid tartalmazza a malária és az aids szekvenciát is. az ellene nagykegyesen elöállitott moderna és pfizer vakcina ami az ö cége szintén .szoval az oltással beadatod magadnak az aids virust és a maláriát. indiában jelen pillanatban 200ezer a fertözött és 2000 a halott minden nap. Vajon miért van az hogy az afrikai és az indiai közösségben pusztit a legjobban a virus? mert oda tervezték . a nagy népesség szaporulattal rendelkezö országokba. csak bizony elb...ták mert szétterjedt a világon és mutálódott. ez a virus nem lehet természetes semmiképpen mesterségesen van elöállitva. amelyik olyan országban megjelenik ahol halálos korokozók vannak hirtelen megjelenik egy uj mutáns.vajon miért? afrika az aids a zika és a malária ös hazája ugye ésbumm már tartalmazza is a szekvenciát. isten ments attol a világot hogy az ebola is bele kerüljön mert akkor már milliárdok vesznének oda. amikor elkezdödött ez a járván a sima covid virusos kérdéseket olvasgattam ezen az oldalon és már akkor irtam a kérdésekhez hogy mi lesz ha mutálodik a vakcinák hasztalanok lesznek. erre a válaszolok egy része le is hurrogott hogy milyen mutáns olyan nem lesz .meg hogy kicsi a halálozási arány. Most már nem az sajnos egyre több. Minden jót fogyasszatok sok vitamint . csapi vizet csak forralva.
2021. ápr. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
64%

Kedves utolsó!

Nem azért pusztít Indiában jobban, mert oda tervezték... atyaisten. Azért, mert sokkal sűrűbb a népesség, és szegényesebbek a körülmények. Azért ne hasonlítsunk már egy Indiát pl. Németországhoz, ahol a legfejlettebb csúcstechnológia is elérhető. Habár jómagam nem vagyok biológus, viszont az egyik legjobb barátnőm biológiából doktorált, és egyébként részt is vesz bizonyos kutatásokban a vakcinákat illetően, és nekem ő mondta, hogy egyszerűen nincs benne semmi, amitől félni kellene. A gond az, hogy az emberek nem értenek hozzá, és amihez nem értenek, attól meg félnek. És persze rettentő fogékonyak vagyunk a konteókra... lásd pl. lapos Föld hívők. És most itt nem viccelek. De ez tökéletes példája továbbra is annak, hogy hiszünk a baromságokban. Speciel én úgy gondolom, hogy mindenkinek szuverén joga eldönteni, hogy mit akar kezdeni a saját egészségével, de megbízható forrásból próbáljunk meg informálódni mielőtt leírunk valami bődületesen nagy marhaságot. Ne haragudj utolsó, de az általad legyártott konteó több sebből is vérzik.

Miért is akarnának oltásokkal szarakodni dollármilliókért, amikor nagyon olcsón szabadon lehetne ereszteni egy influenza vírus olyan variánsát, mely állatról emberre is képes terjedni, majd utána emberről emberre? Egy ilyen vírus konkrétan úgy megtizedelné a népet, hogy szerintem aztán lehetne pánikolni az anarchiától. De erről nincs szó... Mielőtt bárki összeszarná magát :D Már elnézést. Olcsóbb és hatékonyabb megoldás lenne. :) Ezeknek a hatalmas cégeknek nem éri meg, hogy megfertőzzenek téged az oltással... érted? Túl hamar kiderülne a "turpisság", és hát ha el kezdene kihalni az emberiség, akkor összeomlana az infrastruktúránk, a civilizációnk, amelyet ismertünk. És tényleg valami Legenda vagyok c. filmben találnánk magunkat. Nyilvánvalóan ez senkinek nem célja. :)

Úgyhogy ne terjesszünk olyan hihetetlen nagy butaságot, hogy ebolával fertőznek meg... :)

2021. ápr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
14%
34es de oda tervezték és afrikába nem Konteó vagy mi a rák amit irtam . pontosan ez a lényeg amit te is irtál a nagy népesség sürüségü szegény körülmények között élökre nem hasonlitottam egyik fejlett országhoz sem . indiábol bill és melinda g.tes alapitvány már ki van tiltva. meddöséget okoztak az oltásaikkal a fiatal nöknél .nem most már évekkel ezelött hatalmas botrány volt és pereskedés. ird le kérlek miért olyan gyogyszert irnak fel a covid ellen a magyar orvosok amit malária ellen használnak és ami 1952 ota nincs jelen europában? ezek szerint csak benne van bazki. ha vissza olvasod én csak annyit irtam hogy isten mentsen attol hogy az ebola is bele kerüljön . füleden szemeden folyjon a vér 2 napig aztán halál. a drága jó bill bácsi is a konferencián adta elö a népesség csökkentése oltásokkal témát évekkel ezelött és 15 20 százalékot emlegetett a meddöségröl nem is beszélve. 20 szoros haszonnal dolgozik azért fektet ilyen cégekbe. akkor a szúnyogos tervezetröl eszerint nem is hallottál. szunyogokba fecskendezett vakcinával akarták leoltani a népet. egy adott területen több millió szunyogot szabadon engedve oltanak .Repülöfecskendö terv . Én is elhültem mikor erröl olvastam. Nem Bill báá az egyetlen ilyen befektetö. miért olyan lehetetlen ezt elhinni? csak gondolj bele 8 milliárd 16 majd 32. mert basz..unk mint a nyulak föleg a india kina afrikai területen miközben az európai kontinensen minden társadalom elöregedöben van. 20 évvel ezelött a brittek tárt karokkal fogadták a kelet europai munkásokat mert nemolt aki dolgozzon az öregekre . Mostmár ök is paterolják haza az embereket már .800 fontot fizetnek ha feladod az ottani életed és hazaköltözöl a szülöhazádba. ami nem nagy összeg vajon miért? Talán mert bezárkóznak a kis szigetükre . https://www.youtube.com/watch?v=48fkhuNInmI
2021. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
66%
A 34-es valaszt olvassatok el, egy okos, ertelmes hozzaszolas!
2021. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:
#33 Xd
2021. ápr. 26. 09:17
 38/62 anonim ***** válasza:
77%
Najó szerintem a kérdező egy troll. Xd meghasonló reagálásaival elárulja magát.
2021. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
Meg hasonló* elírta.
2021. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
??? #38
2021. ápr. 26. 11:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!